2737
2734
عنوان

به نظرتون کاردرستیه؟

109 بازدید | 11 پست

بچه ها پسرم وقتی نوزاد بودحتی یه پلاستیک فریزرهم از رو زمین برمیداشتی از خواب میپرید هزار بارهم گفتن تلویزیونو روشن بذار تا عادت کنه خوابش سنگین بشه ولی من خودم کم تلویزیون نگاه میکردم به حرف کسی گوش نمیکردم حالا دخترم۲ماهشه خیلی خوابش سبکه منم گذاشتمش کنارتلویزیون صداشم درحدی که خودمون گوش میکنیمه یکم بهتر میخوابه به نظرتون کارم درسته یا غلط؟

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دخترم منم مثل پسر تو

ولی کار میگه تو خواب باید آرامش داشته باشه

میتونی تلوزیون تو پذیرایی روشن بزاری دخترت تو اتاق بخوابونم

در ضمن خواب سبک بیشتر ارثی 

تجربه من میگه ربطی به شرایط محیط نداره

اره درسته عادتش بده ب با صداهم بتونه بخوابه 

من خودم با صدا اصلا نمیتونم بخوابم بخاطر همین خیلی اذیت میشم باید همیشه اخر از همه بخوابم چراغا خاموش همه جا ساکته ساکت😥

😎
2738
منم واسه دخترم همیشه باید رادیو روشن میذاشتم ک بیشتر بخوابه وگرنه با کوچکترین صدا بیدار میشد 

دیگه چ کارای دیگه ای میشه کرد تا بچه خوابش سنگین بشه

[QUOTE=93977149]دخترم منم مثل پسر تو ولی کار میگه تو خواب باید آرامش داشته باشه میتونی تلوزیون تو پذیرایی روشن بزا ...[/QUOTE

اینجوری برا این فایده نداره

دخترم منم مثل پسر تو ولی کار میگه تو خواب باید آرامش داشته باشه میتونی تلوزیون تو پذیرایی روشن بزا ...

اگه ارثیه پس چرا خواب من و باباش یکی از یکی سنگین تره.

دیگه چ کارای دیگه ای میشه کرد تا بچه خوابش سنگین بشه

والله نمیدونم ،من خودم تا سه سالگیش سرخوابش پدرم درومد خیلی بدخواب بود ولی ازون ب بعد دیگه خوب شده الان ک چهارسال و خورده ایشه با هیچ صدایی بیدار نمیشه ب زور باید بیدارش کنم