2726
عنوان

خانم های که تازه شمال سفر کردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 28 پست
اوووو نیکی جووونم اطلاعات انقدر خوب بود فردا راهی شدم برم دیلمان 😂

😄😄 به سلامتی‌ دیلمان جاش خیییلی خوبه‌ . همه چی با خودتون ببرید‌ اونجا از صبح برید وسایل و خوراکی و جوجه و هم ببرید کلی هم حال میده 

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
اگه شرق گیلان مسیرت میخوره میتونم چند جا پیشنهاد کنم اصالتا مال اون سمتم

معرفی کن عزیزم خوب باش می‌آییم چون چند روز می‌مونیم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر هرجا رفتی خوب بود خبر بده منم هفته دیگه میخوام برم

باشه😁😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
سمت گیلان و لاهیجان و دیلمان اینجور جاها

ببین میتونی صبح بیایی لاهیجان نهار بخوری تفریح بعد ظهر بری سمت رودسر اشکور اونجا بری سفید اب یا بری سمت آبشار میلاش خیلی قشنگیه جادشم آسفالته برای شب میتونی زیاز بمونی یا تو همون روستای میلاش(تو همون مدرسه بچه های همت که الان مهمانسرا شده) بمونی جفشون  قیمتشون هم زیر ۲۰۰ ۳۰۰ هستش

یه منطقه هم داره به اسم سموش اونجا هم خوبه کنار رودخونه میتونید چادر بزنید کباب بزنید یه کافه هم یکی از دوستای شوهرم داره تو مسیر سفید آب قزل آلان کبابی و کباب ترش و گلگاوزبونش عالیه تو یه فضای عالی 

بعدش میتونی بری جابکسر سرولات خاور خانوم نهار بخوریم خیلی معروفه 

ولی نظر من برین سمت کوه و منطقه اشکور

سفید آب 

میلاش 

آبشار لج و میج 

سپاردن الان فکر کنم فصل گیلاسش داره شروع میشه 

ببین میتونی صبح بیایی لاهیجان نهار بخوری تفریح بعد ظهر بری سمت رودسر اشکور اونجا بری سفید اب یا بری ...

مرسی عزیزم😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدش میتونی بری جابکسر سرولات خاور خانوم نهار بخوریم خیلی معروفه  ولی نظر من برین سمت کوه و من ...

اینا بهم نزدیکن یا فاصلشون زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدش میتونی بری جابکسر سرولات خاور خانوم نهار بخوریم خیلی معروفه  ولی نظر من برین سمت کوه و من ...

الان سرچ زدم 

مرسی عزیزم عالی بود😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا بهم نزدیکن یا فاصلشون زیاده

نظر من صبح تا نهار برین لاهیجان شب برین چابکسر  ساحل و سرولات شام خاور خانوم میتونید تو رودسر هتل ارزون بگیرین 

فرداش میتونین برین ساحل رودسر و بعد سموش رحیم آباد اونجا نهار بخورین و استراحت کنین بعد عصر حرکت کنید سمت اشکور  سفید آب و آبشار میلاش و شب روستای میلاش یا زیاز مهمانسرای همت بمونید بعد حرکت کنید به سمت آبشار لج و میج 

همیشه این مسیر ها حداکثر نیم ساعت هستش فقط لاهیجان تا سرولات نهایت اگه ترافیک هم باشه یک ساعت راه هستش ولی مسر هاش همه آسفالت هستش ولی چون کوهستانی هستش آهسته مثلاً پنجاه تا می‌رسد واسه همین طول می‌کشه واگرنه فاصله ها دور نیستش

بازم اگه رفتی من هرروز ظهر اینجا رو چک میکنم ریپلای کن کمکت میکنم داداشم دوست و رفیق زیاد داره

مرسی عزیزم

خیلی شما لطف دارین 😍😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40