2410
2553
عنوان

بارداری ولی نفهمم

295 بازدید | 17 پست

دوستان من خیلی علائم بارداری داشتم ولی پریود شدم خیلی دو روز اول خونریزی شدید داشتم و دو روز دوم خیلی کم ولی روز چهارم خیلی دل درد داشتم و روز سوم خیلی خونریزیم کم شده بود ولی باز چهارم احساس میکنم زیاد شده و این که میشه بی بی چک باردار باشی و نشون نده؟ 

نه عزیزم پریود شدی کامل

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

باردار نیستی عزیزم علایم ی وقتایی توهم خودمون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2714
شاید سقط بوده یا یه پریود سخت؟ علائمتون چی بوده که می‌گین علائم بارداری بوده؟ چون علائم اولیه بارد ...

سقط آدم میفهمه قشنگ ی چیز وحشتناک درد ناک و ی لخته دفع میشه انگار ی تیکه از وجودت کندن. اصلا شبیه پریود نیست

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
سقط آدم میفهمه قشنگ ی چیز وحشتناک درد ناک و ی لخته دفع میشه انگار ی تیکه از وجودت کندن. اصلا شبیه پر ...

اگر همزمان با اولین پریود باشه و جنین هنوز به اندازه چند تا سلول باشه شبیه به پریوده.

درواقع نسبت بارداریای پسر به دختر ۱۵۰ به ۱۰۰ هست. ولی ۴۶ تا از جنینای پسر همون روزای اول بارداری سقط می‌شن و مادر متوجه نمی‌شه و نسبت زایمان پسر به دختر به ۱۰۶ به ۱۰۰ می‌رسه.

منظور این که سقط تو روزای اول و ماه اول خیلی شبیه به پریوده. ایشونم که می‌گن خیلی اذیت شدن.

2706