2733
2734

از وبلاگ:خانواده برتر....مشکل خیلیاست

سلام

من سه ماه هست عقد کردم و شرایطمون طوری هست که نامزدم هر از دو هفته میاد شهرمون و وقتی تنها میشیم مرتب از من مىخواد که رابطه داشته باشیم البته سطحی و وقتی من مانعش میشم ناراحت میشه و میکه که خیلی خودش رو تو این دو هفته کنترل کرده و بهش فشار زىادی اومده.خودم میدونم وظیفم ارضای شوهرم هست اما میترسم کار دست هردو مون بده!میخواستم بدونم که جه راه های دىکه ای به جز رابطه هست؟مالش میتوننه ارضاش کنه؟و یه سؤال دیکه:جهش منی باید در چه حد باشه که معمولی باشه؟ممنون

پاسخ :

سلام

شوهر شما به عنوان یه مرد دارای یه سری ویژگی هاست . سعی کنید جنس مرد رو بهتر بشناسید تا بعدها دچار سوءتفاهم در مورد شوهرتون نشید . بعضی از درخواست های اون ممکنه از نظر شما زیاده طلبی باشه . در حالی که اصلا چنین نیست . چون برای شما قابل درک نیست ممکنه به اون ایراد بگیرید .

یکی از نیازهای اساسی شوهر شما اینه که از لحاظ جنسی اون رو ارضاء کنید . مانع شدن شما دو دلیل می تونه داشته باشه ؛

1 - نظرتون در مورد رابطه ی جنسی مثبت نیست . 

2 - چون خودتون احساس نیاز نمی کنید ، تصور شما بر اینه که شوهرتون هم مثل شماست .

ببینید خانم محترمه ؛

مردها ، در عرض چند ثانیه تحریک میشن و سریعا هم آماده ی نزدیکی میشن . 

شوهر شما در قبل از ازدواج معلوم نیست چند صد بار یا چند هزار بار ، تحریک شده و برای نزدیکی آمادگی پیدا کرده ، ولی امکان ارضاء براش فراهم نبوده .

حالا ازدواج کرده ، در طی دو هفته ای که از هم دورید وقتی تحریک میشه ، به خودش دلداری میده که صبر کن !!! وقتی پیش شما میاد ، لزومی نداره که چشمش رو مثل تو خیابون درویش کنه ، پس به جذابیت های جنسی شما نگاه می کنه . دو هفته گرسنگی رو تحمل کرده ، حالا لقمه ی حلال و مورد دلخواهش جلو چشمش قرار داره . 

اگه بدونید اون چه حالی داره ، اصلا منتظر پیش قدم شدن اون نمیشید . خودتون شرایط رو فراهم می کنید . اصلا خودتون رو از لحاظ جنسی با اون مقایسه نکنید . 

حالا فرض کنید شما این چیزها رو نمی دونید . شوهرتون بعد از دو هفته به سراغ شما میاد و شما هم اون رو پس می زنید . . دو حالت ممکنه رخ بده ؛ اول این که نسبت به شما سرد میشه . شک نکنید . ممکنه دوره های ملاقات شما به جای دو هفته ماهانه بشه . دوم این که ممکنه به خطا بره . اگه به شما امید نداشته باشه امکان لج کردن اون وجود داره . به این صورت که ، دوران عقد رو هر طوری هست تحمل می کنه ، وقتی ازدواج کردید از لحاظ جنسی به سراغ شما نمیاد . با این که نیاز داره ولی لجی که کرده براش مهم تره ! 

این رفتار یعنی باید دور زندگی عاشقانه رو خط بکشید . میره سر کار ، بر می گرده ، استراحت می کنه ، تلویزیون تماشا می کنه و ... ! زندگی که با شما خواهد داشت با کمی اغراق ، مثل زندگی در کنار یه همکار خانم در اداره خواهد بود .

رفتاری که توصیفش کردیم ، از نگاه شما خانم ها ممکنه بچگانه باشه . ممکنه بگید من با یه بچه ازدواج کردم نه یه انسان بالغ . مگه میشه یه مرد گنده به خاطر این که ارضاء نشده مثل بچه ها قهر کنه ؟! لج کنه ؟

اگه بحث امامان و پیامبران رو پیش نمی کشید ،اگه به استثنائاتی که ممکنه 1 در 100.000 سراغ دارید اشاره نمی کنید ، مردی وجود نداره که به قلب عاطفی اون رسیدگی نشه ولی زندگی عاشقانه ای با همسرش داشته باشه !

خانم محترمه ؛

دفعه ی بعد که شوهرتون اومد ، باهاش قرار بذارید که اولین رابطه ی کامل باید در شب زفاف انجام بشه . اگه گفت مشکلی نیست از طرق دیگه نیازش رو برطرف کنید .

توصیه ی آخر :

گاهی اوقات شما پیش قدم بشید ، ببینید کیفیت معاشقه و ... شما با دفعاتی که اون پیش قدم میشید چقدر تفاوت خواهد داشت .

موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همین مشکلو با نامزدم دارم ولی ما مشکل مکان داریم  

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2738
2706