2726
عنوان

چطور یه عروس با کلاس باشیم???

600 بازدید | 18 پست

دوستان من تا الان با خونواده شوهرم زندگی میکردم الان دارم مستقل میشم و میرم خونه خودم.من بعد باهاشون همسایه میشم.میخوام یذره یادم بدید چطور شان خودمو حفظ کنم ک هم بهم احترام بذارن هم از دستم ناراحت نباشن.چون ازینایین که اناظار دارن عروس تند تند بیاد خونشون

تندتند نرو خونشون

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

بنام خدا

محل سگ بهشون نده

پایان

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از اول هرجور رفتار کنی به همون عادت میکنن..مثلا هرروز و هر ساعت خونه شون نباش..هفته ای یکی دوبار سربزن با شوهرت..خورد و خوراکتون و کامل جدا کن..وقتی راجع به رفت و آمدات سوال و جواب میکنن خیلی واضح توصیح نده..واسه خودت سرگرمی جور کن که فکر نکنن بیکاری و هر کار داشته باشن ازت انتظار داشته باشن..خلاصه تو همه چیز میانه رو رعایت کن

تند تند نرو،بی خبر نرو،سعی کن با دعوت بری بیشتر،در هر شرایطی لباس مهمونی بپوش،نه پیژامه،صحبت کن مهربون باش خوش برخورد باش ولی از چیزای خیلی خصوصیت حرف نزن ،زیادم کنجکاوی نکن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
کم رفت و آمد کن کم حرف بزن کم سوال بپرس یه کم رابطه رو رسمی تر کن دفعات رو  کمتر کن در عوض هربا ...

اهان این ترفند خوشرو بودن عالییییییی بود.اینجور هرجقدم بچزونمشون نمیتونن ایراد بگیرن.😉

2706