2733
2734

خدایااااااا دارم دق میکنم تورو خدا بگین چیکا کنم من هیچ کس و ندارم ازش کمک بخوام فقط شماهارو دارم کمکم کنین....همش میگه تفریحی تفریحی میکشم شیره و تریاک تو جیبشم قرصه همش....امروزم باباش بهش گفته برو توبه کن و زندگی‌جدید شرو کن حالا هر چی بهش میگم قهر میکنه زندگیم داره از هم میپاشه چکا کنم

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگی با معتاد بدترین درده تا خودش نخواد و یه شوک بزرگ بهش وارد نشه امکان نداره ترک کنه تو فقط مواظب خودت باش باردار نشی یا خدایی نکردی بیماری ازش نگیری

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
خودتو نباز جلوش وایسا

آبرومون داره پیش همه میره

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2738
زندگی با معتاد بدترین درده تا خودش نخواد و یه شوک بزرگ بهش وارد نشه امکان نداره ترک کنه تو فقط مواظب ...

چه شوکی مثلا؟

خواهر من ده بار شوهرشو فرستاد کمپ ولی بازم میکشه درست بشو نیس زندگی خواهرمو داغون کرده آشغااال

بچه هم دارن؟

باید بدیش کمپ و بره جلسه وراهنما بگیره 

نمیره میگه من کاری نیستم

اگه زندگیتو میخوای

که باید وایسی و تحمل کنی

از شکم تو و بچت میزنه برای مواد یا نه؟؟

اگع دوسش نداری راه بکش برو

اگه هم داری وایسا و تحمل کن

تا خودش نخواد اوضاع همینه

فقط تویی ک حرص میخوری

عزیز دلم ول که اروم باس من خودم شوهرم شیشه و متادون و هزارتا چیز دیگه استفاده میکرد  از رو تجربه دارم بهت راهنمائی می کنم ایشالا زندگیت درست بشه و ارامش پیدا کنی 

برو کنگره 60 همه چی درست میشه لینکشو گذاشتم برو یه سرچ بکن  

http://ferdousi.congress60.org/

خودتو نباز جلوش وایسا

بااااختم بدم باختم نمیدونم بذارم برم بلکه ادم شه نمیدونم چیکا کنم

2706