2733
2739

دوستم حرفی زد که موندم.میگه در دوران نامزدی و حتی بعد عقدش خیلیا ازش خواستگاری میکردن و حتی مادرشونو میفرستادن خواستگاری  ،هر چند حلقه تو دستشو میدیدن ،میگفت تا دوسال بعد ازدواج هم برایش خواستگار میومد با اینکه میدونستن ازدواج کرده ،چرا ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نام خدا 

در این حدنداریم 

کلاس الکی گذاشته

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

منم سال دوم دانشگاه بودم عقد کرده بودم حلقه هم داشتم خواستگار سمج که یه سال بالایی بود پیداش شد ول کن هم نبود خواهرش هم فرستاد قبول نمیکرد میگفت از سال اول که اومدی دیدمت بهت علاقمند شدم هر چی میگفتم ازدواک کردم ول کن نبود میگفت دروغ میگی تا اینکه شناسناممو به خواهرش نشون دادم

همونی که صبح شنبه به ......خبر داد الانم یه زحمت بکشه به ایشونم خبری بده .

اره امکانش هست 

اینجا همه چیومیگن دروغه 

اما خب امکانش هست نشناسن و یا خبر نداشته باشن و برن خاستگاریش البته به نظرم فقط اوایل ازدواج این اتفاق ممکنه بیوفته بخاطر بی اطلاعی دیگران دوسال فکککر میکنم یکم اغراق داره 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
نه راست میگفت

همه دخترا اینو میگن انگشت شمار پیدا میکنی دختری که عقد کرده این خالیو نبنده دوستم با در به دری شوهر پیدا کرد یعنی هرکیو معرفی میکردن میگفت عیب نداره فقط بیاد منو بگیره الان هرروز میگه امروز تو خیایون خواستگاریم کردن 

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
2706