2726
عنوان

شمابه دعااعتقاددارین؟؟؟

152 بازدید | 15 پست

سلام خانوما ..یه سوال داشتم شما به دعانویس اعتقاد دارین؟؟من یه مشکلی دارم که چندساله حل نمیشه کسیم نمیتونه کمکم کنه بعضیا پیگن بروپیش دعا نویس🤔بنظرتون چکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه نرو اعتقادم نداشته باش

چون اعتقاد پیدا کنی ببخشید معذرت میخوام زندگیت به لجن کشیده میشه از بس اذیت میشی و فلان و هر چی بشه میگی دعا نوشتن واسم

اصلا سمتش نرو اعتقادم نداشته باش شاید الان وقت انجامش نیست یا اصلا نباید انجام شه 

من ک اعتقاد ندارم

ولی تمام قران معجزست

منکه در کمتراز 6ساعت از قران جواب گرفتم

کارواسه شوهرم جورنمیشد

اخرشب سوره ی جن رو خوندم فرداش رفت سرکار

به تعدادآدمهایروی کره ی خاکی،تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!!پس این را بپذیر:کسی که تفکرش باتو متفاوت است انسان دیگریست....

سلام دوستانی ک گفتن ب دعا اینجور چیزا اعتقاد ندارند و بهتره از خود خدا بخوان ک مشکلشون حل بشه نظر هر کس محترمه و نمیشه بزور ی چیزیو ب یکی تحمیل کرد اما اینم بدونید ک بعضی از ادما دستای خدا رو زمینن خدا ب واسطه اونا مشکل خیلی ها رو حل میکنه خدا اینجور ادما رو واسطه قرار میده همون طور ک واسه هدایت ما انسان ها پیامبران رو فرستاد خدا خودش میتونست مارو هدایت کنه اما واسطه قرار داد 

خدای نکرده یکی مشکل بیماری داشته باشه مث سرطان نمیشه ک بگه فقط خدا من ب دکتر اعتماد ندارم خدا دکتر رارو وسیله قرار داده از علمش ب اونا اموخته تا توسط اونا و البته خود خدا مشکل همه رو حل کنه

من منظورم هر دعا نویس و... نیستا

میشه برا حاجت قلبم صلوات بفرستید🙏🙏
هر شب میخوندی؟

نه والا فقط یه شب خوندم معجزه کرد

برو نت بزن خواص سوره های قران بهت میگه چ سوره ای برای، چ مشکلیه 

مثلا سوره ی جن واسه رزق و روزیه یا سوره ی واقعه واسه دفع فقر،یاسوره ی یونس واسه بچه دار شدن

به تعدادآدمهایروی کره ی خاکی،تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!!پس این را بپذیر:کسی که تفکرش باتو متفاوت است انسان دیگریست....
2706