2726
عنوان

بیاین خرج تراشی برای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3884 بازدید | 180 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اصلا ..چون مورو پیتاژ میکنه و فقط خرد میشه .من انجام دادم 10 برابر برگشت بعد پرسیدم گفتن نکن ...ا ...

تا وسط موهام گرفته اونجوری باید کپ بزنم فقط موهامو. میخواستم برم موخوره گیری ک شما اینحوری میگی . 

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
تا وسط موهام گرفته اونجوری باید کپ بزنم فقط موهامو. میخواستم برم موخوره گیری ک شما اینحوری میگی .&nb ...

موی سالم قشنگ تره تا موی بلند ...بزنشون تا بالاتر نرفته ..رنگ موتم برمیگرده ..دل و بزن به دریا 😂

منم خودم تو خونه اصلاح میکنم و موهامو رنگ میکنم ولی همسرم اصلا اصراری نداره ک نرم آرایشگاه اتفاقا میگه حتما برو و رنگ کن و...ولی برام همیشه طلا میخره کادو و خونه زده بنامم ب نظرتون کار بدی میکنم زیادخرج نمیتراشم ؟؟

مامان دو قلو ها ❤
تا وسط موهام گرفته اونجوری باید کپ بزنم فقط موهامو. میخواستم برم موخوره گیری ک شما اینحوری میگی .&nb ...

فایده نداره از منم تا کمرم بود ولی تا وسطا موخوره ،دیگه دو ماه پیش رفتم کوتاه کردم مدل گوگوشی

هر بار این درو محکم ببند برو
اولاپلکس مواد خاصی هستن با شماره ها مختلف در جهت سالم سازی مو ..مو رو تغذیه میکنه و مثل ابریشم ..عال ...

اثرش موقتیه یا نه؟ چه مدت موها بدون وز و نرم میمونه؟

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
منم خودم تو خونه اصلاح میکنم و موهامو رنگ میکنم ولی همسرم اصلا اصراری نداره ک نرم آرایشگاه اتفاقا می ...

دلبرم دیگه از این چیزای گرونی ک گفتی مگه بالاترم داریم؟

هر بار این درو محکم ببند برو
بعد چقد دووم داره؟ قيمتش لطفا فقط پا

بستگی داره پاهاتون پوستش چطور باشه ...بعضیا هرماه میکنن ..من هردوماه ...بعدم خود پارافین تراپی رو نمیدونم چون من پامو قبلش اسکراب میکنم و انواع و اقسام کوکتل میزنن که قیمتاش فرق داره از رنج 70 شروع میشه

2706