2410
2553
عنوان

بیاین خرج تراشی برای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3882 بازدید | 180 پست
اولاپلکس مواد خاصی هستن با شماره ها مختلف در جهت سالم سازی مو ..مو رو تغذیه میکنه و مثل ابریشم ..عال ...

هزینش چقد ؟ آنوقت تو آرایشگاه  انجام میدن یا ن ؟ موهای منم خیلی خشک و وز هست مو خوره  هم زیاد داره برم خوب میشه ایا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جه جالب غذا هم میدن..نه بندر از این امکانات نداره .. جه قدر میگیرن هرسری اون وقت

اتاق تیاتر و آکاسوری ورودیش 250 هست ...واسه ماساژ از 80 دارن به بالا ..غذاهدشم تو 80 ...ولی پیکج هم میدن هم کارت تخفیف ولی حدودی همینقدره

نه عزیزم اول باید موخوره هاتو کوتاه کنی با قیچی ...اصلا از دستگاه استفاده نکن ..بعدش واسه جلوگیری او ...

یعنی دستگاه موخوره گیر خوب نیس:::؟؟؟چقد زیاده هزینش من ک نمیتونم برم

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
2456
اتاق تیاتر و آکاسوری ورودیش 250 هست ...واسه ماساژ از 80 دارن به بالا ..غذاهدشم تو 80 ...ولی پیکج هم ...

ایننا نیم ساعت ریلکسی بدون امکانات 100

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
یعنی دستگاه موخوره گیر خوب نیس:::؟؟؟چقد زیاده هزینش من ک نمیتونم برم

نه اصلا ..چون مورو پیتاژ میکنه و فقط خرد میشه .من انجام دادم 10 برابر برگشت بعد پرسیدم گفتن نکن ...اولاپلکس هم نکردی موتو کوتاه کن و روغن تراپی کن مثلا روغن نارگیل فقطم به ساقه موهات بزن

2714
هزینش چقد ؟ آنوقت تو آرایشگاه  انجام میدن یا ن ؟ موهای منم خیلی خشک و وز هست مو خوره  هم ز ...

گفتم بستگی به مو و حجم و مواد داره ...از 800 هست به بالا ...بله مو رو واقعا تغذیه میکنه ..من که راضی بودم حتما جای خوب برید 

2706