2726
عنوان

بیاین خرج تراشی برای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3882 بازدید | 180 پست
اپیلاسیون برو لیزر کن کرمای مراقبتی پوست و جلوگیری از چین و چروک بخر

یه چیزی بگم نظر من جای خیلی این چیزا برو باشگاه ایروبیک و استخر 

یه کرم ضدآفتاب خوب استفاده کن یه عینک ضد آفتاب خوب بعلاوه تغذیه خودت رو خوب کن اگه علاقه داری یه کلاس هنری نقاشی قالی بافی موسیقی خط هم برو 

لوازم آرایشی کم و خوب بگیر همیکه از لوازم آرایشی خوب استفاده کنی کلی از آسیب دیدن دوستت جلوگیری کردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میری دست و پاهات  پارافین میگیرن ..با متد خاصی ..میکنه مثل پنبه ...من پاهامو اکثرا پارافین تراپ ...

من ازبس توخونه دمپایی پوشیدم پوست کف پام خیلی خشک وضخیم شده برا اینم راهی هست؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
به ماساژ توی آرایشگاه ها مشه اعتماد کرد اینا ک تو دیوارن ...با آدم کار بد نمیکنن به نظرتون😂😂

نه هرگز اینکارو نکن ..من خودم میرم هانااسپا ..اگر تهرانید یه روز دسته جمعی برید انقدررر خوش میگذره ..همه چیزم داره ..تازه کیمونو هم بهتون میدم من نصفش به خاطر خوش گذزونی میرم 😂😂

اولاپلکس مواد خاصی هستن با شماره ها مختلف در جهت سالم سازی مو ..مو رو تغذیه میکنه و مثل ابریشم ..عال ...

منم همین مشکلو دارم یعنی موخوره ها قبلی رو هم از بین میبره:؟هزینش چقده؟

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...

جوراب بپوش،کف پاتو روغن زیتون بزن  جوراب بپوش نرم میمونه

هر بار این درو محکم ببند برو
نه هرگز اینکارو نکن ..من خودم میرم هانااسپا ..اگر تهرانید یه روز دسته جمعی برید انقدررر خوش میگذره . ...

ماساژ دسته جمعی چی جوریه؟؟؟؟من همیشه تکی میرم .،بندرعباسم ... 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

پارافین تراپی کن ...یا برو آرایشگاه پدیکور کامل انجام بده واست کف پارو براش میکنن مثل سمباده هست ..اگر اونم نخواستی کرم جی بزن به پاهات بعد پلاستیک بکش و جوراب پات کن ...کرم فوت کریم هم هست 

2706