1421
1411
عنوان

بیاین خرج تراشی برای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3416 بازدید | 180 پست
با پارافین برات تراپ میکنن     فهمیدی یا بیشتر بازش کنم    

😂خیلی ممنون خیلی واضح بود حالا تراپ چیه  😂

فِکرکَردن سَختِه،واسه هَمین اَکثرمَردُم قِضاوَت میکُنَن......‌................................................

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

بله..اتفاقا ماساژ هم جزوی از اسپا هست ..البته اسپا هم در آرایشگاه ها هم به صورت تخصصی که فقط اسپا با ...

به ماساژ توی آرایشگاه ها مشه اعتماد کرد اینا ک تو دیوارن ...با آدم کار بد نمیکنن به نظرتون😂😂

اول هر ماه هزینه همه مراقبتهای پوست و مو و اصلاح صورت رو از همسرت بگیر هر کدوم رو که نیازه انجام بده بقیه رو پس انداز مخفی کن به همین راحتی

💫همیشه هم لازم نیست ثابت ڪنی، حق با توئه💫مُچِ ڪسی رو نگیر،دوست داری خدا هم مچ تو رو بگیره و رُسوات ڪنه؟💫سعی ڪنیم بجای مچ گیری دست بقیه رو بگیریم.
1401
اپیلاسیون برو لیزر کن کرمای مراقبتی پوست و جلوگیری از چین و چروک بخر

یه چیزی بگم نظر من جای خیلی این چیزا برو باشگاه ایروبیک و استخر 

یه کرم ضدآفتاب خوب استفاده کن یه عینک ضد آفتاب خوب بعلاوه تغذیه خودت رو خوب کن اگه علاقه داری یه کلاس هنری نقاشی قالی بافی موسیقی خط هم برو 

لوازم آرایشی کم و خوب بگیر همیکه از لوازم آرایشی خوب استفاده کنی کلی از آسیب دیدن دوستت جلوگیری کردی

میری دست و پاهات  پارافین میگیرن ..با متد خاصی ..میکنه مثل پنبه ...من پاهامو اکثرا پارافین تراپ ...

اهاان  ممنون😍

فِکرکَردن سَختِه،واسه هَمین اَکثرمَردُم قِضاوَت میکُنَن......‌................................................
1394
میری دست و پاهات  پارافین میگیرن ..با متد خاصی ..میکنه مثل پنبه ...من پاهامو اکثرا پارافین تراپ ...

من ازبس توخونه دمپایی پوشیدم پوست کف پام خیلی خشک وضخیم شده برا اینم راهی هست؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...
به ماساژ توی آرایشگاه ها مشه اعتماد کرد اینا ک تو دیوارن ...با آدم کار بد نمیکنن به نظرتون😂😂

نه هرگز اینکارو نکن ..من خودم میرم هانااسپا ..اگر تهرانید یه روز دسته جمعی برید انقدررر خوش میگذره ..همه چیزم داره ..تازه کیمونو هم بهتون میدم من نصفش به خاطر خوش گذزونی میرم 😂😂

اولاپلکس مواد خاصی هستن با شماره ها مختلف در جهت سالم سازی مو ..مو رو تغذیه میکنه و مثل ابریشم ..عال ...

منم همین مشکلو دارم یعنی موخوره ها قبلی رو هم از بین میبره:؟هزینش چقده؟

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
اولاپلکس مواد خاصی هستن با شماره ها مختلف در جهت سالم سازی مو ..مو رو تغذیه میکنه و مثل ابریشم ..عال ...

چ جاالب چجوری خونده میشه؟اولاpelax?

1387
من ازبس توخونه دمپایی پوشیدم پوست کف پام خیلی خشک وضخیم شده برا اینم راهی هست؟

پارافین تراپی کن ...یا برو آرایشگاه پدیکور کامل انجام بده واست کف پارو براش میکنن مثل سمباده هست ..اگر اونم نخواستی کرم جی بزن به پاهات بعد پلاستیک بکش و جوراب پات کن ...کرم فوت کریم هم هست 

1364