1147
1273
عنوان

بیاین خرج تراشی برای شوهرم

3399 بازدید | 180 پست

خانوما من علاقه ای ندارم موهامو رنگ کنم،ابرومم خودم بر میدارم،اصلاح هم نمیکنم

از کاشت ناخن هم خوشم نمیاد

کلا چیزای طبیعی دوست  دارم

شوهرمم خیلی خوشبحالش شده

و به قول معروف زنی که خرج نداره ارج نداره

و همین رفتارام باعث شده کع سوارم بشه و خسیس بازی در بیاره با اینکه پول داره برام طلا و لباس هم نمیخره

امروز میخوام برم ناخنامو ژلیش کنم

دیگه چیکار کنم تو ارایشگاه موهامو اینا دوست دارم یکم تغییر کنم

نوک گیری کن موهاتو پاهاتو پدیکورکن پارافین تراپی کن ،پاکسازی پوست 

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت..به اینکه دختر همسایه تازگی‌ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی می‌کرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه‌پوشیده...عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند. هرکس حرکتی می‌کرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند لبش را می‌گزید و روی گونه‌هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت..اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت می‌کردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده،فامیل‌ها و همسایه‌ها چی فکر می‌کنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری می‌کنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.."عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس‌ها داعیه‌دار فرهنگ وشرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند..عمه بلقیس نباشیم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

پولاشو بگیر اتیش بزن که عین شوهر منه هر چی قناعت میکنم اون روز به روز پولدار تر میشه و من  فقیر تر و زست تر 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
1323

چند تا تیکه هایلات در بیار تو موهات .....اپیلاسیون کن‌....اصلاح کن ابروهانم رنگ کن

میشه یه صلوات مهمونم کنید...کاربر قدیمی بودم ترکیدم..دوسال خواننده خاموش موندم دیگه نتونستم صبرکنم 😎😎برای همتون صلوات فرستادم این دوساله 😍😍😍😍😍

عع من توام یاتومنی ولی خب شوهرطفلی من کلی قسط داره و همیشه ممنونمه توازش پول بگیر ولی پس اندازکن برای خودت

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  
1226

موهات کراتین ... پوست میکرو درم و ماسک درمانی و پاسازی ..پارافین تراپی ..مو ها روغن تراپی ..آبرسان مو....ماساژ بدن ..ماساژ صورت ..حلزون تراپی ...برا ابرو هم از این به بعد برو آرایشگاه ..

منم خرج نمیکردم

از وقتی خرج کردن و به خودم رسیدم دیدم چقدر شوهرم هوامو داره و کیف میکنه

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باش سپردمش به خودت🙏
1280