2737
2734
عنوان

پرستارکودک نمیخواین؟

223 بازدید | 18 پست

سلام بهمه جاسرزدم شیپور ودیواروغیره بپولش احتیاج دارم کارش ولازم دارم چندسالی سابقه پرستاری دارم تواشناهاواطرافیانتون کسی خواست من هستم ساکن شهرری هستم اماهرجای تهران باشه میام ضمنا یک پسردوساله دارم کسی نیست نگهش داره همیشه باهامه ومشکلی نیست دعاتون میکنم مرسی

بازم مامان شدم خدایاشکرت بهرکی دلش بچه میخوادعنایت کن آمین🥺🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو دیوار سرچ کن خیلیا دنبال پرستار بچه میگردن ولی خوب چون خودت بچه داری ممکنه یکم برات سخت کار گیر بیاد 

راستی الان فصا نیرو گیری برا مهد کودکاست برو سر بزن میتونی خودت کار کنی بچتم در کنارت رایگان باشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738

من دربدر دنبال پرستار ایرانیم برای دخترم اما نیست که نیست 

خودمم سر کارم😭😭😭

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
اها تو یکی از تاپیکا باهات اشنا شدم چند تا سوال داشتم ازت درخواست بدم قبول میکنی ؟

اره

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
شما که خودتون بچه کوچک دارین ساعات کاری و هزینه رو میشه لطف کنین ساعتی هم مییاین

بچمه دیگه اینجاغریبم بایدهمراهم باشه نیمه وقت میتونم باشم 500تا700 توافق میکنیم

بچمه دیگه اینجاغریبم بایدهمراهم باشه نیمه وقت میتونم باشم 500تا700 توافق میکنیم

مثلا ساعت چند تا چند رو میگین نیمه وقت

ساعتی هم کار میکنید ساعتی چه قدر میگیرین

کار منزل هم انجام میدین با فقط مراقبت بچه

مثلا ساعت چند تا چند رو میگین نیمه وقت ساعتی هم کار میکنید ساعتی چه قدر میگیرین کار منزل هم انجام ...

فقط بچه اره نظرشماچیه

2706