1421
1389
عنوان

ازدواج كردن خيلي خوبه؟🧐💍💍

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 156 پست

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

طرفت انسان باشه و باوجدان، خيلي خوبه

سلام بر قطب عالم امکان، سلام بر مهدی موعود، سلام هر صبح و شام بر مظلوم عالم، آقای من روحی فداک میشه زودتر بیای، خيلي دلم گرفته ازش خبري ندارم نمي دونم کجاست و چيکار مي کنه اصلا حالش چطوره؟ امام زمانم رو ميگم... خيلي دلم براش تنگ شده، خيلي، فقط این رو می دونم که مهدی تنهاست، مهدی غریبه، مهدی مظلومه، آقا موقع ظهور منم باشم، الهی هر بلا از حضرتش دور  الهی من بلاگردان مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، اللهم اغفر للمومنین و المومنات والمسلمین والمسلمات جمیعا و رحمه الله و برکاته    فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا کاشف الکرب عن وجه الحسین علیه السلام اکشف کربی به حق اخیک الحسین علیه السلام 
1394

من مجردم ولی واقعا اینجا از ازدواج زدم کردن شدم ضدازدواج اینجوری پیش برم ۴۰ سالمم بشه نمیتونم ازدواج کنم عنوان تاپیک دیدم بعد گمش کردم تو ۵صفحه گشتم بلاخره پیداش کردم فکرکردم اومدی بگی ازدواج خوبه گفتم بیام یکم تغییر کنه شاید افکارم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

من میگم آخرش چی تا کی مجردی و از ازدواجم خیلی راضیم دوتاییموم گاهی وقتا کوتاه میایم البته اون عشق های تو رمان ها نیست ولی واقعا خوبه مخصوصا شوهرت مرد واقعی باشه و کمکت کنه

1403
من مجردم ولی واقعا اینجا از ازدواج زدم کردن شدم ضدازدواج اینجوری پیش برم ۴۰ سالمم بشه نمیتونم ازدواج ...

عزیزم اگر خوب انتخاب کنی عالیه پس اینقدر بد بین نباش من واقعا بعد از ازدواجم معنی زندگی رو فهمیدم نمیگم دعوا و قهر نداشتیم داشتیم ولی عالیه 

اینجا تو اینجور تاپیک ها میان فقط میگن خوشبحالت مجردی ما ازدواج کردیم بدبخت شدیم واقعا هم آدم حس میکنه یه مشت بدبختن اونایی که این رو میگن آخه ازدواج داریم تا ازدواج بعضیا هم ازدواج اشتباهی میکنن و سکست میخورن اون جرئت مندی رو هم ندارن طلاق بگیرن بعد فهمیدن اشتباه بودن ازدواجشون اونا حق دارن از ازدواج بد بگن

عزیزم اگر خوب انتخاب کنی عالیه پس اینقدر بد بین نباش من واقعا بعد از ازدواجم معنی زندگی رو فهمیدم نم ...

دعوا و قهر که حتما هست نمیدونم شاید بعضیا یا ازدواجشون بد بوده یا تحملشون خیلی کمه و با چندتا دعوا و قهر احساس بدبختی میکنن

1364