1542
1578
عنوان

خانواده شوهر

159 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها من دیشب یکی از برادر شوهرام با پدرشوهرم اینارو شام دعوت کرده بودم خونمون بعدهمیشه دستِ زیاد دارم و مقداری غذا اضافه تر درست میکنم خلاصه ساعت ۹ونیم شد پدرشوهرم اینا نیومدن بعد ک اومدن دیدم بدون خبر با دوتا برادرشوهرام با زن و بچه اومدن یعنی یه لحظه کپ کردم بخاطر اینکه غذا کم بیاد ولی خداروشکر کم نیومد خیلی استرس گرفتم

من هم خدایی دارم...

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546

وای ک چقد بدم میاد ازین کار 

منم هروقت ب مادرشوهرم میگم بیا 

بعد ک میاد زنگ میزنه ب اونا میگه شماهم بیاین

منم براهمین خیلی کم میگمشون

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود

عیبی نداره که ، مهم اینه که اون لحظه به روی خودت نیاری ناراحت شدی تا به خودت و مهمونات خوش بگذره . البته من هم اوایل ازدواج خیلی حساس بودم جدیدا تصمیم گرفتم زیاد سخت نگیرم. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببخشیدا اون از بی فرهنگی ک‌بدون اطلاع دو نفر دیگم بیارن .منم همیشه اضافه غذا میریزم .اینکه میگن‌مخمون حبیب خداس درست ولی نکه سرزده پاشی بری 

حکایت فامیلا شوهرمن بود سر ناهار بی خبر میومدن در خونم .منم یبار چایی اوردم گفتم عه ما میخوایم بریم خونه مامانم پاشدن رفتن دیگ‌حسابم دستشون اومد

8
عیبی نداره که ، مهم اینه که اون لحظه به روی خودت نیاری ناراحت شدی تا به خودت و مهمونات خوش بگذره . ا ...

اصلااااااا ناراحت نشدم خیلی هم خوش و بش کردم استرسم فقط واسه کم اومدن غذا بود

من هم خدایی دارم...
ببخشیدا اون از بی فرهنگی ک‌بدون اطلاع دو نفر دیگم بیارن .منم همیشه اضافه غذا میریزم .اینکه میگن‌مخمو ...

آره خب ممکن بود غذا کم باشه آخه دو نفر هم نبودن ۷نفر بودن😥

من هم خدایی دارم...
چرا اینجوووورین🙁

مریض و بی عقلن

جالب ترش اینه وقتی میره خونه اون دوتای دیگه ب ما زنگ نمیزنه

بعدش میگه خونه اون بودم یا خونه این بودیم دیگه ب شما زنگ نزدم گفتم حتما جایی هستین

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
1563
آره خب ممکن بود غذا کم باشه آخه دو نفر هم نبودن ۷نفر بودن😥

شوهرم همیشه بهم‌میگ ادم بدون دعوت نباید جایی بره میشینی تو خونه دعوت کنن میری عزیزترم هستی .خداروشکر ک هم فکریم

1480