2726

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2882237/ختم-صلوات-از-طرف-امام-زمان-برای-فاطمه-زهرا-س?postId=93957504

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

سلام استارتر جدا شدی یا ن؟ عزیزم شوهرت عین شوهر من بیماری پارانویا داره. من مشهد رفتم، دعا کردم، صبر کردم، نذر کردم، مشاوره رفتم، دادگاه هم رفتم، حتی دنبال دعا و طلسم هم رفتم، هیچ کدوم فایده نداره، فقط دلم میخواست خانوادم اجازه میدادن طلاق بگیرم بی مهریه. اما خانوادم پاک‌کردن تو ی کفش ک فقط باید مهرتو بگیری انقد اذیتمون کرده. استارتر این بیماری درمان نداره. ب امید معجزه نباش. طلاق بگیر. تمام حالات روحیتو، عذاب هایی ک کشیدی، میکشی، با گوشت و خونم لمس کردم. یک سال تمام گریه کردم. یک ساله دارم هزینه دادگاه میدم. استارترفقط جداشو. عزیزم اشتباه نکن. من دختر بودم مشاوره بهم گفت طلاق بگیر نگرفتم، الان زنم. اگه امروز جدانشم فردا ی بچه دارم. دیگه کی بچه منو قبول میکنه؟ میدونی این بیماری رو بچت هم میگیره؟ انقد درمورد پارانویا مطلب خوندم و تحقیق کردم ک میتونم الان خودم مقاله ارائه بدم. من حتی سمت دعانویس هم رفتم. گفتم بلکه حداقل راضی بشه بهم مهر بده راحتم کنه. اونم فایده نداشت. استارتر جان نمیخوام ناامیدت کنم ولی دارم واقعیت رو میگم بهت. آخر باید از این آدم جداشی. بزار آخرش الان باشه. هیچ وقت ب قول ی بیمار پارانوییدی اعتماد نکن. فکر نکن فقط تو هستی، من بیست و سه سالگی ازدواج کردم، الان 25سالمه. ی ساله الافم تو دادگاه. ی دختر خوشکل اجتماعی و خانواده خوب و آبرومند. از همه نظر از شوهرم سرترم. آون فقط تحصیلاتش بیشتره، اون ارشده من کارشناسی. فک میکنی من نگران آیندم نیستم؟ گلم زندگی بااین بیمارها مثل راه رفتن روی لبه ی تیغه. نمیخوام ناامیدت کنم عزیزم ولی اون مشاوری ک میگه بیارش خوبش میکنم ب فکر پوله. اونم خوب میدونه اینا خوب نمیشن و جلسات درمانشونم قطع میکنن. من پیش بهترین مشاور شهرمون رفتم. ساعتی 200پول دادم. گفت اینا باید تااخر عمر تحت درمان باشن و بازم خوب نمیشن! 

برام دعا کنید ک خیلی محتاجم🙏
سلام استارتر جدا شدی یا ن؟ عزیزم شوهرت عین شوهر من بیماری پارانویا داره. من مشهد رفتم، دعا کردم، صبر ...

سلام عزیزم ممنون برای پیامت که برام خیلی ارزش داشت دونه به دونه پیامتو برای پدرم خوندم.ممنونم عزیزم من الان ۲۰ روزه خونه پدرمم گفته میام داذگاه طلاق توافقی میدم ولی من امید ندارم بنظرم منم یه سال باید بدوعم.خوشحال میشم درخواست دوستیمو قبول کنی.واقعا خیلی سخته جدایی دعا کن برام بتونم تحمل کنم.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم ممنون برای پیامت که برام خیلی ارزش داشت دونه به دونه پیامتو برای پدرم خوندم.ممنونم عزیزم ...

فک کنم دوبار دستم خورد کنسل شد. دوباره درخواست بده گلم. هر سوالی داری کمکت میکنم

سلام عزیزم ممنون برای پیامت که برام خیلی ارزش داشت دونه به دونه پیامتو برای پدرم خوندم.ممنونم عزیزم ...

اولش سخته بعدش خوب میشی، فقط اگه مشکل مالی نداری و خانوادت موافقن طلاق توافقی بگیر هرچه زودتر خودتو راحت کن. چون دادگاه خیلی هزینه و الافی و ناراحتی داره. اینجور هم ک پستات رو خوندم شوهرت خودش هست و سایش! هیچی نداره بهت بده. مطمئن باش روزای بهتری برات هست. هرجور میتونی برو سرکار و کلاس های آموزشی. هرچی بیشتر تو اجتماع باشی هم موقعیت خوب برات میاد هم برای اعصابت خوبه. مواظب خودت هم باش حداقل تا ی مدت بعد طلاق.ممکنه بعد طلاق هم بخواد تحت کنترل و تعقیبت کنه. باید بدونه خانوادت حامیت هستند. عزیزم جداشو و ب بعدش فکر نکن. بعدش رو بزار برای بعد. فقط تا ی مدت خیلی مواظب خودت باش و بعد طلاق اگه پشیمون شد و دوباره خواست بیاد ب هیچ عنوان قبول نکن. اینا هیچ وقت خوب نمیشن دیگه. من خیلی دلم براش میسوخت. بعد یادم اومد اونم خدایی داره لابد ی صلاحی دونسته وگرن درمانشون برای خدا کاری نداشت

اولش سخته بعدش خوب میشی، فقط اگه مشکل مالی نداری و خانوادت موافقن طلاق توافقی بگیر هرچه زودتر خودتو ...

منونم از حرفات عزیزم.خداخیرت بده تواین روزا اروم شدم که تصمیمم اشتباه نیست.اما بالاخره اذم دلتنگ میشه برای زندگیش دعا میکنم فقط بیاد توافقی طلاقم بده