2737
2734

محله زندگی مادر بزرگم پایین شهر حساب میشه که 90 درصد خونه ها 40سال ساخت یا بالاتر . تمام دوستام که همسن بودیم و گاهی میرم میبینم اکثرا تو همون محله یا خونه خریدن یا اجاره کردن وضع مالی هم تقریبا میشه گفت ضعیف ولی همشون دو یا سه تا بچه دارن وقتی میپرسم چرا میگن تو کلاسا مذهبی و بهداشت میگن بچه بیارین خیلی خوبه حتی اگه پول نداشته باشین با بچه زیاد زندگی شادتری خواهید داشت و پول مهم نیست مهم تربیت خوب بچه هاست تازه زیاد خرج هم نداره لباس اینو واس اونا نگه میداریم غذا هم یه ذره ابشو بیشتر میکنیم از وقتی هم بچه هامون سه تا شده حتی غذا هامون هم پر برکت شده یهو احساس کردم داریم ب رمیگردیم به عقب به دهه 60 که خیلی از بچه ها با حسرت بزرگ شدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ینی هنوزم خانواده ها به حرف اونا گوش میدن؟؟؟؟؟؟

مگه میشه؟؟

اه اعصابم از این هم نادونی بهم ریخت

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

خداروشکر  بچه های من  متولد دهه ۸۰ هستن

اما  واقعا حرف ت درسته  

خواهرشوهر من الان  سومی رو باردار

همه شون هم  دهه ۹۰

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2738

تولد بچه کم شده سیاست جدید اینه که تشویق کنن به فرزنداوری

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706