2733
2734
عنوان

کیا به دعا نویس اعتقاد دارن

203 بازدید | 32 پست

خانومای گل,همش چن وقته بد میارم,چنتا از فامیلامون رفتن پیش دعا نویس زندگیشونم در حال پاشیدن بود,اما عجیب دعا براشون جواب داد,از طرفی میگم نکنه گناه باشه,ولی خب چاره چیه,پس چیکار کنم نظر شما چیه

من بي نهايت اعتقاد دارم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بخاطر همین سنگینی و اینا میترسم 

بنظرم به ریسکش نمی ارزه چون شنیدم شبیه یه معامله با روحتون میمونه درنهایت باید یه تاوانی بابتش پس داد ..یه انرژی  می گیرید باید یه انرژی هم پس بدید😓

فامیلمون یه دختر همه چی تمومه اما شوهرش رفته بود زن صیغه کرده بود دیگه جوری شد ک همه فهمیدن,میگفت طلاقشم نمیدم,بعد دوسال مادر پسره دعا داد ب پسره و عروسش تعریف میکرد ک همین ک دعاهارو عملی کردم اون زنه رو ول کرد چسبید ب زن خودش,تازه معرفی کرد برا چن نفر دیگم ک اونام نتیجه دیدن,ادم پولی ایم نیس میگه هرچی بدی هیچی نمیگه,یه خانومم هس,موندم برم یا ن

خیلی دودلم منم,اما باور کن هرچی چله و دعا و ختم میگیرم هیچی نمیشه

درسته ولی مشکلات و چالش های زندگی گرچه به ظاهر آزار دهنده هستند ولی پشت هر کدومشون یه درس میتونه باشه و اینکه آدمو قوی تر بار میارن منکه خودم همیشه تو شرایط سخت تغییرات بهتری کردم و الانکه که به اتفاقای بد زندگیم فکر میکنم میبینم برام لازم بودن

2706