2726
عنوان

خانم هایی که با شوهرتون دوست بودین یا الان دوستین بیاین مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 169 پست
تازه  مارو یبار پلیس گرفت داشتم نشونش میدادم ضبط ماشینم خرابه متاسفانه پلیسه جرفای فوق العاد ...

واقعا ناراحت میشم برا خودمون 

شرایط ازدواج نیست 

مام ادمیم دل داریم 

اونوق اینم وضع و اوضاع 

واقعاا موندمم چرا نمیفهمن بزرگ ترا 

واقعا ناراحت میشم برا خودمون  شرایط ازدواج نیست  مام ادمیم دل داریم  اونوق اینم وض ...

ما تو ماشین منتظر دوستامون بودیم

دقیقن تو لحظه ای خواستم ضبطو نشونش بودم اومدن

اونروز واقعن حالم بد بود 

هیچ کس نمیتونه بفهمه

اونروز واقعن فهمیدم گشت ارشاد چیه

تازه 

اونا گشت نبودن

رو ماشینش نوشته بود  یگان امداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما تو ماشین منتظر دوستامون بودیم دقیقن تو لحظه ای خواستم ضبطو نشونش بودم اومدن اونروز واقعن حالم ب ...

ادم سکته میکنه درجل فک کنم 

...هی 

این همه روابط عاشقانه 

این همه شکست

این همه وابستگی 

این همه درد و ناراحتی 

دیگه من که نمیکشم

همش میگم قراره اخرش چی بشه 

میره میمونه میشه نمیشه 

دیوانه شدم 

ینی شما میگی طبیعی نیست؟ نشونه ی سست بودنه؟

عزیزم ما که همدیگه رو نمیشناسیم که چیزی رو کم و زیاد بگیم،بذار از تجربه خودم بگم،من برام مهم بود این قضیه ،شاید چون ظاهرم جوری بود که برای پسرا جذاب بودم حتی خیلی بیشتر از حالت عادی به این قضیه دقت میکردم،مدتی با یه پسر دوست بودم،حدود ۲۳ سالمون بود،وقتی میرفتیم بیرون،توی ماشین،بدون اینکه اصلا کاری کنیم این تحریک میشد،این خیلی منو زده میکرد،خییییلی پسر خوبی بودا،هیچوقت نه حرف بدی بمن زد نه پیشنهادی داد،عین یه شوهر میبرد میاورد خرج میکرد،ولی اینجوری بود،نتونستم باش بمونم

مثلا شوهر خودم خیلی زیاد برام مهم بود که کنترل داشته باشه روی رفتارش،پس فردا من شاید مجبور شدم دوستمو،دخترخالمو بذارم پیش شوهرم،باید خیالم راحت باشه این کنترل داره روی کاراش یا نه؟

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2728
عزیزم ما که همدیگه رو نمیشناسیم که چیزی رو کم و زیاد بگیم،بذار از تجربه خودم بگم،من برام مهم بود این ...

درسته

ولی فکر میکردم بعد ازدواج حل میشه

فک میکردم الان بخاطر اینکه ایشون تاحالا با دختری رابطه نداشتن اینطورین

مراقب باش تا میتونی فضای بیرون بهتره من همسرم رئیسم بود اما هیچ وقت شرکت باهاش تنها نخواستم بشم همیش ...

چه جالب عزیزم

یعنی شما کارمند دفترش بودی؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
درسته ولی فکر میکردم بعد ازدواج حل میشه فک میکردم الان بخاطر اینکه ایشون تاحالا با دختری رابطه ندا ...

نمیدونم عزیزم من دیگه مثلا اون دوست پسرمو بعد از ازدواج ندیدم که چجوری شده،حالا تو که عجله نداری،یه مدت باهاش باش ببین به مرور چجوری میشه

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
من همیشه به خواستگارام نگاه میکنم که ببینم تحریک میشن یا نه، میبینم خییییییر اصلا خبری نیست! یعنی سر ...

توقع داری تو استرس خواستگاری تحریک بشن ؟ همین که یادشون نمی ره نفس بکشن یعنی نرمالن 

منم متوجه حرفاشون نمیشم  دوس پسر نداشتم ولی با پسرا خیلی رفت و امد دارم تاحالا همچین چیزی نه د ...

اصلا هم چیز عجیبی نیست. دوست پسر یعنی پسری که باهاش رابطه خصوصی و عاطفی و شخصی داری. طرف با هیچ پسری اینجوری رابطه نداشته، اما توی محل کارش، توی دانشگاهش، توی فامیلش پسر زیاد دیده. پس هیچ تناقضی نداره

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
اصلا هم چیز عجیبی نیست. دوست پسر یعنی پسری که باهاش رابطه خصوصی و عاطفی و شخصی داری. طرف با هیچ پسری ...

من دوتا از دوستای خیلی صمیمیم پسرن!

در حد دست دادن یا گاهی دست همو گرفتن برای دل داری تماس جسمی داریم!

اصلا یه لحظه حتی به ذهنم خطور نکرده همچین چیزایی! دوس پسرای دوستامم دیدم که رابطشون خیلی فراتر از این هاست ولی تا حالا همچین چیزی ازشون ندیدم

البته ایشون گفت سن دوس پسرش کمه! شاید به خاطر اونه!

توقع داری تو استرس خواستگاری تحریک بشن ؟ همین که یادشون نمی ره نفس بکشن یعنی نرمالن 

خخخخخخخخخخ

2706