2726

من با یکی از دوستام به قصد ازدواج دوست شدم و رابطمون اکی بود 

تا اینکه دیدم وقتی بیرون میریم ببخشید ولی تح..ریک میشه طوری که کاملن مشخصه

این منو ادیت کرد و واقعن هم خجالت کشیدم

و هم ترسیدم.فکر اینکه نکنه بخاطر وقت گدرونی باهام دوست شده اذیتم میکنه

گرچه بهش اعتماد داشتم و پسر خوبی بود قبلن

ولی الان میگم نکنه هدف دیگه ای داره

به نظرتون ت.... شدنش طبیعیه؟

مذهبی هم هستش

اره خب طبیعیه .ما یه هفته باهم دوست بودیم هفته بعد عقدمون بود تو اتلیه داشت‌میمرد بیچاره بس کخ نفس عمیق کشید😂😂😂😂😃

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر من طبیعیه ولی دیگه خیلی هاته ک نمیتونه خودشو کنترل کنه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

این نشون میده ک زیاد با دخترا نبوده براش عادی نیس. باید ببینی چقد میتونه خودشو کنترل کنه اگه حرفی زد با برخورد کن اگه دیدی اصرار میکنه کات

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

من همیشه به خواستگارام نگاه میکنم که ببینم تحریک میشن یا نه، میبینم خییییییر اصلا خبری نیست! یعنی سرد مزاجن؟؟؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706