2726
عنوان

ژله م دوباره خراب شد 😪😪😪

648 بازدید | 40 پست

بچه ها هرکاری میکنم نمیتونم یه ژله با شکل خوب در بیارم 

چندتا قالب با جنسای مختلف امتحان کردم ولی خراب میشن 

دوس دارم با قالب ژله ی رنگینکمونی درست کنم 

میشه کمکم کنید 🤗🙏🏼

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

مشکلت چیه درآوردن ژله؟؟؟ 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ت قالبتو چرب کن اگه پلاستیکیه(ی ذره با پنبه ن مثلِ قالب کیک)

تو ژله فقط آب داغ بریز و از آب سرد استفاده نکن.دوتالیوان آب زیاده واسه هر بسته1/5لیوان آب جوش کافیه.

حتما ب روش بنماری پودر رو حل کن

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
واسه چي خراب ميشه  قالب ژله جنسش چيه من با همين پلاستيكي ها خوب در ميارم

هم پلاستیکی دارم هم از اون پلاستیکیا ک نرمن بهشون میگن ژله ای 

نمیدونم در نمیاد از قالب توی اب جوش هم ک میزارم در نمیاد تا اب بشه😕

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

اول با قالبتو چرب کن بذار فریزر 

بعد ژله تو بریز داخل قالب حتما هم زمان حم زدن ژله بذارش رو حرارت تا کامل حل بشه 

در اخرم به مدت چند ثانیه ژله رو نگه دار داخل ابجوش

و نکته اخر بذار ژله ات کامل ببنده یه روز قشنگ بهش فرصت بده ببنده

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
2706