2733
2734
عنوان

چشم نوزاد

7023 بازدید | 18 پست

سلام خانوما كسي بوده چشم بچه اش ماه هاي اول ريز باشه بعدا عادي بشه 

نميگم درشت بشه ها از ريزي در بياد يه چشم معمولي بشه و اينكه چند ماهگي چشم بچه ها عادي ميشه و جا ميفته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم یکم زود بدنیا اومد اولش چشم هاش بنظرم ریز بود

بعد حدودا وقتی دوماهش شد انگار چشم هاش یهو باز شد قشنگ دوبرابر الان جز چشم درشت هاست

فک کنم چون نارس بود بینایش دوماهگی تکمیل شد

2731
من دخترم یکم زود بدنیا اومد اولش چشم هاش بنظرم ریز بود بعد حدودا وقتی دوماهش شد انگار چشم هاش یهو ب ...

منم بچم نارس بود ولی کمی بزرگ شد

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

من ب دنبا اومد سفیدی چشماشم میدا نبود ترسناک بود 😅الان دو ماه و نیمشه خیلی ماشاءالله بهتره ولی دو ست دارم درشت تر بشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
جدي ميگي خب كي عادي شد؟چه جوري بود چه جوري شد؟

جور خاصی نبود خیلی درشت نبود یکم پف هم داشت

چون چشم های خودم ‌همسرم هردو درشت بود میگفتم یکم ریزه بنظر بعد یهو تو  هفته اول دوماهگیش چشم هاش باز شد کامل و درشت شد

حالا شیطون شده هی این ور ‌اون ورو نگاه میکنه 

2738
بچه نارس خیلی سخته من دخترم هنوز هم خیلی ریزه☹️

پسرم تقریبا خوب شده.چند هفته دنیا اومد الان چند ماهشه چند کیلو.من ۳۴ هفته  با وزم ۲۲۰۰الان چهارماه و نیم، شیش کیلو نیم شده

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
من ب دنبا اومد سفیدی چشماشم میدا نبود ترسناک بود 😅الان دو ماه و نیمشه خیلی ماشاءالله بهتره ولی دو س ...

دختر منم الان سه ماهشه بهتر شده ولي هنوز به نظرم خيلي جا داره
مخصوصا وقتي ميشونمش چون هنوز درست گردن نگرفته ريز تَر ميشه

دختر منم الان سه ماهشه بهتر شده ولي هنوز به نظرم خيلي جا داره مخصوصا وقتي ميشونمش چون هنوز درست گردن ...

من زود گردن گرفت اگه اشتباه نکنم ۳ هفتگی گردن گرفت همه جا رو هم نگاه میکرد از همون اول

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
دختر منم الان سه ماهشه بهتر شده ولي هنوز به نظرم خيلي جا داره مخصوصا وقتي ميشونمش چون هنوز درست گردن ...

راسنی یادم رفت هیچوقت نشسته نزارش برا ستون فقراتش مضره قبل ۶ماهگی .بعدا قوز در میاره و کمرد درد میشه همش گناه داره.من مامانم اینکارو باهام میکرد حالا همش قوز میزنم خیلی بده

رو ب شکم بزارش تا راحت تر  و زودترگردن بگیره من از اول زیاد  میزاشتمش

2706