2410
2553

بچه ها خانوادم خیلی تحت فشارن هیچوقتم نشده کارشون خوب پیش بره همیشه یه گرهی میفته میشه با دلای پاکتون براشون دعا کنید ممنونتون میشم.

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

ان شالله ک حل میشه عزیزم,ختم 14000صلوات بگیرید ان شالله ک اثر کنه

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم

ختم صلوات بردار گلم هدیه به شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو

باهاشون درد دل کن تا واسطه خیر بشن برات

ایشالا که حل میشه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله ک حل میشه عزیزم,ختم 14000صلوات بگیرید ان شالله ک اثر کنه

ممنونم ان شاالله.

اینقد برای مشکلاتشون ختم گرفتم و درست نشده ناامید شدم روز به روزم مشکل جدید پیش میاد

2720
ممنونم ان شاالله. اینقد برای مشکلاتشون ختم گرفتم و درست نشده ناامید شدم روز به روزم مشکل جدید پیش م ...

ان شالله ک درست میشه

پایان شب سیه سپید است.(ان مع العسر یسری)

چرخ گردون گر دوروزی بر مراد ما نگشت/ عاقبت یکسان نباشد حال دوران غم مخور

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
ان شالله ک درست میشه پایان شب سیه سپید است.(ان مع العسر یسری) چرخ گردون گر دوروزی بر مراد ما نگشت/ ...

بخدا با بابام حرف زدم گفتم نگران نباش درست میشه گفت دیگه کی میخواد درست بشه تا یکم با مشکل قبلی کنار میام جدید شروع میشه هیچکدومم حل نمیشن

چطوری؟

برو الان وضو بگیر یه گوشه ای بشین و نیت کن برای حل مشکلت 1000صلوات بفرستی برای این دو شهید و این بنده های خوب خدا رو که پیش خدا آبرو دارن رو واسطه قرار بده.باهاشون حرف بزن راحت درد دلت رو بگو جواب میدن مطمن باش.

@sayeh6859   برو و تاپبک های این دوست عزیز رو ببین.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2714
بخدا با بابام حرف زدم گفتم نگران نباش درست میشه گفت دیگه کی میخواد درست بشه تا یکم با مشکل قبلی کنار ...

توکلت علی الله

اکثر این مشکلات آزمایش الهی هست عزیزم و با صبر و توکل درست میشه,هیچ مشکلی تا ابد پایدار نیست همینطور هر خوشی و آسایشی

برو الان وضو بگیر یه گوشه ای بشین و نیت کن برای حل مشکلت 1000صلوات بفرستی برای این دو شهید و این بند ...

ممنونم عزیزم. واسه امضاتم صلوات فرستادم

توکلت علی الله اکثر این مشکلات آزمایش الهی هست عزیزم و با صبر و توکل درست میشه,هیچ مشکلی تا ابد پای ...

امیدوارم پناه میبرم به خودش

امیدوارم پناه میبرم به خودش

درست میشه عزیزدلم, برای آرامش داشتن پدرت سوره والعصر رو زیاد بخون,ان شالله ک قلبش آروم بشه و ب لطف و عنایت پروردگار هرچ زودتر گره مشکلاتش باز بشه و درکنار هم جشن شادی بگیرید🙏