2726

سلام بچه ها

اول از همه بگم ما پارسال با دوست شوهرم که متاهله رفتیم سفر خانمش خیلی باز و رفتارش بیشتر تو جمع مردا بود البته اینم بگم علاوه بر اینا با یکی دیگه از دوستای متاهل دیگشم رفتیم یعنی سه خونواده بودیم با خودمون.

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

خلاصه بعد یک سال چند روز پیش جور شد دوباره رفتیم سفر ولی اون یکی دوست متاهلش چون خانمش باردار بود نیومد باهامون بجاش یکی از دوستای مجرد شوهرم اومد(دوستش فوق العاده پسر محجوب به حیا و خوبیه به چشم برادری)

خلاصه شخص مدنظرم این خانم دوست متاهل شوهرمه که باهامون بود و میگم خیلی با مردا جور بود هست..

مثال میزنم رفتیم شنا کنیم تو رودخونه مردا هم بودن ایشون مانتو شو دراورد و با بلوز و شلوار که شلوارشم جذب و کوتاه بود پرید تو اب واسه شنا بلوزش که کلا پریده بود بالا و وقتی اومد بیرون از آب حتی نکرد بلوزشو بکشه پایین و بهمین حالت موند. مورد دوم اومده بود یه گوشه از من میپرسه این دوست مجرد شوهرم چجور آدمیه!!! بهش میگم برای چی پسر خیلی خوبیه مگه کسی براش سراغ داری؟! گفت نه همینطوری میخوام بدونم!

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جالب اینجاست که شوهرمو به اسم کوچیک صدا میزد درصورتی که من شوهرشو به فامیل صدا میزنم

دوست مجرد شوهرمم به اسم کوچیک صدا میزد! تو جمع مردا که قلیون میکشیدن اینم تنها خانمی بود که قلیون میکشید یعنی دست ب دست از مردا اینم میکشید میداد بعدی بکشه!

جالب اینجاست که شوهرمو به اسم کوچیک صدا میزد درصورتی که من شوهرشو به فامیل صدا میزنم دوست مجرد شوهر ...

شوهرش هیچی نمیگه؟؟؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
جالب اینجاست که شوهرمو به اسم کوچیک صدا میزد درصورتی که من شوهرشو به فامیل صدا میزنم دوست مجرد شوهر ...

شوهرش بش چیزی نمیگه؟

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂

هزار بار بهش گفتم مستقیم که شوهرمو به اسم کوچیک صدا نزن فامیلشو بگو اما به بهانه های مختلف طفره میرفت و کار خودشو میکرد. حتی یه جا اومد یه کلیپ فقط به شوهرم نشون داد از گوشیش و حس کردم دست زد به پای شوهرم! اما پیش خودم گفتم شاید اشتباه میکنم...

منو نزنیدا  از رفتارای بیش از حد صمیمیش که بگذریم چرا یه زن نباید تو رود خونه شنا کنه ینی فقط مردا ادمن

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2706