2726
عنوان

کی موهاشو فر دائم کرده تابحال؟

186 بازدید | 12 پست

خانما من دلم میخواد برم موهامو فر کنم موهامم بلند و پرپشته ولی میگن موهات خراب میشه و این چیزا کسی تجربه داره راهنماییم کنه چه کنم؟😞❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موهارو داغون میکنه. من چندین سال پیش انجام دادم موهام به شدت وز شد و ریخت بعدش .

واقعا؟اخه من موهامم جنسش خیلی خوبه نه ریزش نه موخوره رنگم نکردم تابحال واسه همین میترسم

2728

من خودم فر نكردم اما اطرافيان دونفر فركردن خيلي خوشگل شده و اصلانم خراب نشده موهاشون فقط بايد جايي بري از كارشون مطمئن باشي و ديده باشي كار فرشونو به قيمت بالا هم ربطي نداره

واقعا؟اخه من موهامم جنسش خیلی خوبه نه ریزش نه موخوره رنگم نکردم تابحال واسه همین میترسم

من خدا موهامو فر دائم کرده............دختر مگه نمیگی موهات جنسش خوبه برای چی میخای بهشون آسسیب بزنی نکن عزیزم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

البته بستگی به جنس موهم داره .ولی اکثر اونایی که فر دائم میکنن بعد چند ماه دیدم موهاشونو از ته زدن .چون بلاخره رو کیفیت مو تاثیر میزاره موادش .واسه من و دختر عمم که ربه شدت وز شد .بااینکه من موهام لخته .

قرارنبود...
چشم پشیمون شدم دیگه حیفم اومد😘

چشمت بی بلا........آفرین دختر خوب  

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

من خیر سرم جای خوبی رفته بودم. ظاهرش هم قشنگ بود ولی جنسش عین اسکاچ شده بود.   بعد چند ماه رفتم کوتاه کوتاه کردم. جایی برو که کسی رو می شناسی که این کارو انجام داده و موهاش نرم مونده .

نکن دختر من رنگ کردم و دکلره کردم ، کراتین جای نا وارد رفتم الان خیلی پشیمووونم - حیفه موهات