2733
2734
عنوان

بچه ها بیاییید میخوام داستان جن رو بگم که وارد بدن یکی از فامیلا شده

| مشاهده متن کامل بحث + 5679 بازدید | 295 پست
نه بابا منم همیشه اینجوری میشم هیچ جنی هم تو خونمون نیست مثلا اگه زمانی که داری راه میری یهو بخوری ب ...

اره احتمالا اینطوریه چون اصلا متوجه نمیشم یا انقد اروم‌که اصلا ب چشمم نمیاد که بخواد کبود کنه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو نت سرچ کن چه غذاهای باعث بالا بردن پلاکت خون میشه

مرسی عزیزم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
دقیقا منم همین طور بعدم هرچی دکتر میرم میگه هیچیت نیست انواع و اقسام آزمایش هارو هم دادم اما هیچیم ن ...

یکی از دوستام بود اون اصلا دکتر نرفت رفت پیشه یکی کتاب دید بعد بهش گفت کنار خونتون رودخونه داره دوستم گفت اره گفت شبا از اونجه رد نشو بعد بهش دعا داد انداخت تو رودخونه خوب شد

2738
من چند وقته همش دستو پام الکی کبود میشه اصلا به جایی هم نمیخوره ‌ها دلیلش چیه؟هرروز یه جای جدید شوهر ...

منم ی مدت خود بخود بدنم کبود میشد رفتم دکتر از کمخونی بود تحرک ک داشتم مویرگای ریز پاره میشد و در شرایط عادی پلاکتا سریعا جلو خونریزی رو میگیرن اما در مورد من بخاطر کم خونی و کمبود پلاکت خونریزی تا ی مدت ادامه پیدا میکرد و باعث کبودی میشد

منم ی مدت خود بخود بدنم کبود میشد رفتم دکتر از کمخونی بود تحرک ک داشتم مویرگای ریز پاره میشد و در شر ...

چکار کردی خوب شدی؟

خطرناکه‌؟

نه عزیزم باید علتش مشخص شه

ممکنه دلایل زیادی داشته باشه که با ازمایش مشخص میشه

دخترعموم همینجور شد و پشت گوش انداخت بعد که ازمایش داد مشخص شد مشکل خونی داشت و چقدر استرس و هزینه تا خوب شد.اگه زودتر پیگیر میشد اینقدر اذیت نمیشد

توام برو عزیزم ایشالا که هیچی نیست  

اره احتمالا اینطوریه چون اصلا متوجه نمیشم یا انقد اروم‌که اصلا ب چشمم نمیاد که بخواد کبود کنه

اره بابا جن کجا بود منم میشم مامانمم میشه مادرشوهرمم میگه همینطوری میشم حتی خواهرام 

2706