2737
2739
عنوان

چه‌طور با بچه‌ها بازی کنیم؟

49 بازدید | 8 پست

در مورد تاثیر بازی کردن رو بچه‌ها، اینکه چه بازی‌ها یا اسباب‌بازی‌هایی برای رشد بچه بهتره یا چه بازی‌هایی خوب نیست، تا حالا کتاب خوبی خوندین؟ اگه اره لطفا معرفی کنین. دارم می‌رم انقلاب

مثلا دخترداییم می‌گفت کتابای می‌می‌نی در حالت کلی برای بچه‌ها مناسب نیست، یا بعضی از کارتونا خیال بچه رو خراب می‌کنه. دوست دارم نظرات علمی‌ راجع‌ به این چیزا رو بدونم

از روی استاندارد سنی که تعریف شده کارتون ببینن مشکلی نیست اسباب بازی هم لگو ساختمون سازی با این که خیلی وقته داره استفاده میشه ولی هنوز به نظر من باحال ترین اسباب بازیه.

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچت چند سالشه؟ وسیله بازی و سرگرمی از چه سنی در بازار وجود داره؟

بچه‌ندارم، دنبال اینم که مطالعه کنم. 

وسیله‌بازیم که از چند ماهگی تو بازار وجود داره، مگه ندیدی؟ 

از روی استاندارد سنی که تعریف شده کارتون ببینن مشکلی نیست اسباب بازی هم لگو ساختمون سازی با این که خ ...

دنبال اینم که حتما مطلبش به صورت کتاب یا مقاله یا مستند باشه

عزیزم من مستندی متمرکز درباره این موضوع ندیدم ولی اگه میخوای یه اطلاعات کلی درباره کودکان و توانایی هاشون داشته باشی مستند «زندگی اسرار آمیز کودکان» انتخاب خوبیه

2738
کارگردانشو یادته؟ یا اگه خارجیه عنوان اصلیش

نه فارسی بزن گوگل دوبله اش از شبکه سلامت میاد. ولی اون مواردی که گفتی رو یادم نیست متاسفانه