2733
2734
عنوان

سیسمونی

95 بازدید | 14 پست

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین

اوناییکه به تازگی سیسمونی گرفتین

میشه یه لیست سیسمونی پسر رو بگین 

و اینکه برای تخت نوزاد نوجوان شو ، تشک کودک بهتره یا تشک نوجوان بگیرم ؟

«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ»

نوجوان شو چیه؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعضی تختا تشک نوجوان میخوره بعضیا نوزادی باید ببینی تختت چجوریه

تختم دومنظوره اس ..یعنی جلوش باکس داره بعدا نوجوان میشه

2738
تختم دومنظوره اس ..یعنی جلوش باکس داره بعدا نوجوان میشه

بله میدونم چی میگین

اما بعضی تختا زیر اون باکس خالیه که تشک تا پایین میره

بعضی تختام اون باکس روی خود تخت تا پایین اومده و جا واسه تشک نداره و باید نوزادی بگیرین

بله میدونم چی میگین اما بعضی تختا زیر اون باکس خالیه که تشک تا پایین میره بعضی تختام اون باکس روی ...

برای من خالیه

عزیزم اگه پایین باکس خالیه باید تشک نوجوانی بخری خوب.مال تخت پسر منم همینطوریه نوجوانی خریدیم انداخت ...

درسته ایهان جون

ولی من اگه بخوام سرویس رو تختی نوزادی بگیرم   چجوری ملحفشو رو تشک نوجوان که بزرگه بکشم 

نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه

2706