2733
2739
عنوان

با مشاور حرف زدم.... بیاید.....

161 بازدید | 18 پست

من همیشه فکر میکردم رفتار بدی دارم که رک و قاطع حرفمو میزنم، الان بین صحبتهام با یه روانشناس یکی از حرفایی که رک میزنم گفتم، اونم گفت دقیقا اینو گفتی گفتم بله و پدر شوهرم ناراحت شد و گفت همین طرز حرف زدنت مشکل داره!

از این روانشناس پرسیدم به نظرتون این طرز حرف زدن من مشکل داره و بده؟

گفت نه، اتفاقا این نشان دهنده بلوغ شخصیتیه آدمه که حرفش رو واضح و با صراحت بزنه و خواسته اش رو بیان کنه!

ولی آدمهای سلطه جو با این طرز حرف زدن بقیه مشکل دارن!

شما چی فکر میکنید؟

و چطور برخورد میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوه اوه 

نقطه ی مقابل تو منم

سالهاست که دارم روی خودم کار میکنم ولی درست نشدم

مشکل در کودکی بوده که اعتماد بنفس کافی رو در من شکل ندادن

مطمئن باش بهترین رفتار همینه که بتونی واضح بی واسطه بدون ترس راحت حرفتو بزنی 

عزیزم رک بودن با بی ادب بودن فرق داره. 

حرفی رو که زدی بگو تا ببینیم از کدوم دسته بوده حرفت. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
آره واقعا، نظر مخالف براشون سخته، واسه همین آدمو به چیزای دیگه متهم میکنن!

من که دیگه برام مهم نیست بزار بگن

تو هم دایورت کن😁

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

تا اینجاش بد نیست به نظر من ...تا وقتی توهین و دخالت نباشه بد نیست ...آخر ما یکی رو داشتیم می گفت من روکم و خیلی راحت بهت توهین می کرد...مثلا ما به مهمونی رفتیم که اصلا دوست نداشتسم بریم به احترام آنها رفتیم ولی مثل اینکه بر عکس نیت ما این دوست نداشته که ما باشیم...میگفت بی دعوت سر خود چرا اومدید...دفعه دیگه نمی خوان باشین وقتی دعوتتون نکردم....بعدم می گفت من چیزی نگفتم روحم فقط

نگاه منم رک حرفم را میزنم توهین نمیکنم ولی حرفم را میزنم شوهرم اوایل میگفت تو خیلی زبون درازی🤪به خاطر همین کسی جرات نداره باهام حرف بزنه چون جواب تو استینم هست دیگه اگه کسی ارزش اینکه جوابش را بدم هم نداشته باشه که هیچ حرفش و پخ هم حساب نمیکنم و جواب نمیدم چون سلامت روانی خودم مهمتره😁

تا اینجاش بد نیست به نظر من ...تا وقتی توهین و دخالت نباشه بد نیست ...آخر ما یکی رو داشتیم می گفت من ...

خب جلوی جمع اگه اینو گفته خوب نیست واقعا، میتونست در قالب یه جمله خواسته خودشو بگه تو خلوت یا بعد از مهمانی ...... مثلا بگه من دوست دارم مهمانهام با دعوت خودم بیان خونم.....

2706