2737
2734
عنوان

رفتم پیش دعانویس گفت طلسمت کردن زودبیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 33993 بازدید | 148 پست
اتفاقا تو عمومی داری همرو تحریک میکنی.برو همون رمالا تورو نجات بده😂چیزی هم ازشون بدست اوردی؟ اون رم ...

همه عقل دارن خودشون همینطور ک شما مثلا داری!!!!  و تحریک نمیشی اصلا تو چرا دنبال رمال میگردی حتما چیزی بدست آوردی ازشون؟  شاید کاری بلدن که تو دنبالشان هستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم دعا نویس خوبه 

هر کی میگه نه یا نرفته پیش دعا نویس خبر نداره یا پیش یکی رفته کلاهبردار بوده 

بابام ده سال پیش خواست زن بگیره همه کاراشم کرده بود لحظه آخری مادرم فهمید رفت سرکتاب باز کرد چیز خورش کردن براش باطل گرفت توی سر روز بابام پشیمون شد 

این دفم بابام از خونه رفت مادرم گرفت تو ۱۰ روز برگشت 

هیج اجنه ای هم نیومده تو زندگیمون هیچیم خراب نشده

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
من وکیلم متاسفانه بازار کلاشی از طریق دعا به شدت زیاد شده یکی بود کلیه فروخته بود ۵۰میلیون به دعانوی ...

مخصوصا بعد از این سریال شبکه ۱ انگار بیشتر ترغیب شدن مردم

2738
ینی نگیرم دعارو؟؟آخه راس میگه فامیل های بیشعورما خیلی واسه اینو اون دعامیگیرن و طلسم میکنن از رو خصو ...

این سوره ها رو هر هر روز صبح به ترتیبی که نوشتم بخون دچار بیماری و فقر و... نمیشی 

۱-کافرون 

۲-توحید 

۳- فلق

۴-ناس 

این ترتیب خوندن چهار قل هست ، هر روز صبح یه بار بخون ، طلسم هم بهت اثر نمیکنه، و زیاد ذهنت رو درگیر این مسایل نکن ، از هر چی که وحشت داری با یه کلمه خنثی ش کن ، مثلا از طلسم شدن میترسی؟ با خودت تکرار کن ، طلسمم کردن ؟به درک که طلسمم کردن

و خدایی که به شدت کافیست...
نه عزیزم دعا نویس خوبه  هر کی میگه نه یا نرفته پیش دعا نویس خبر نداره یا پیش یکی رفته کلاهبردا ...

دقیقا. الان رمال و کلاه بردار زیاد شده

ولی دعایی که سید از روی کتاب و قران مینویسه فرق داره

گاه دلم میگیرد، از حرف هایی که در شانم نیست، از صداقتم که هیچکس لایق آن نیست...گاه دلم تنگ میشود، برای وعده هایی که میدانستم نیست، اما برای دلخوشیم کافی بود...گاه دلم میگیرد از سادگی هایم،. گاه دلم میسوزد برای وفاداری هایم...گاه دلم میسوزد برای اشکهایم،.گاه دلم میگیرد از روزگاری که در آنم... انقدر صبور بوده ام ، آنقدر تحمل کرده ام ، که خستگی های عمرم روی قلبم سنگینی میکند، هیچکس هم مدال افتخار صبوری بر گردنم نیاویخت ،،، من فقط گرفتار یک عادت لعنتی شدم که در چشم دیگران وظیفه ای بیش نبود، و چقدر دیر فهمیدم صبوری که از حد بگذرد باران حماقت بر سرت آوار میشود..................این نبود آنچه در انتظارش بودم💔

یه کلپی دیدیم که زن وشوهری که تازه ازدواج کردن زندگیشون نابود میشدباهم دعوا میکردن همه وسایل خونه رو پرت کردن حیاط ویا فروخته بودن 

یه مردی حرف میزد میگفت طلسمشون کردن باطل میکرد یه کاسه آب که که دعای باطل کردن طلسمو خونده بودآب روریخت رو زن وشوهره

مثل دیوانه ها شده بودن تا موقعی که آب تموم شد

من خیلی ترسیدم مثل خارج کردن جن از بدن بود😬😬

وووی داشتم میخوندما یهو کل سه صفحه اخر شد تبلیغ وشماره تلفن چطور همشون باهم حمله کردن شماره دادن همشون راضی بودن ازکار طرف اصلا هم معلوم نیست تبلیغ خودشون رو دارن میکنن

توروخدا کاربرای عزیز گول این افراد رو نخورین بااون شماره ها تماس نگیرین خودتون رو بدبخت کنین پولتون رو هم بریزین دور ایناهمش خرافاته وسواستفاده ازشماها اینم اینجا تواین سایت

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
دقیقا. الان رمال و کلاه بردار زیاد شده ولی دعایی که سید از روی کتاب و قران مینویسه فرق داره

بله این خیلی کارش خوب بود سید بود دعاهای قرآنی کسب و کار و رزق و روزی  و محبت و باطل طلسم و اینا میده بیشتر ده سال میشناسیم باز پیر و زن و مرد  همه میزن پیشش از هر شهری 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
مخصوصا بعد از این سریال شبکه ۱ انگار بیشتر ترغیب شدن مردم

حالا خوبه این سریال رو گذاشتن که مردم دنبال اینکارا نرن بدتر افتادن دنبالش

یه سریاهم که یکی درمیون شماره فرستادن راضی هم بودن😃

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
احضار را برا نادان هایی مثل شما میزاره هیچ قدرتی از خدا بالاتر نیست خیلی ابله هستید 

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706