2703
2553

من انجام دادم

البته با مواد بیحسی

اول بیحسی میزنه به واژن بعدم عکس میگیره

دردش قابل تحمله 

مثه دل درد کمر در پریودی که شدید شده باشه

البته بستگی به آستانه و تحمل درد هر شخص داره

من تقریبا سست دردم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

درد زیادش به ی و به هم نمیرسه زیاد تو فکرش نرو بس من خونده بودم با بیحسی و بیهوشی عادی رفته بودم می گفتم می گیرم از درد ولی اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود البته من مشکلی نداشتم نمیدونم اونای ک اولش کن بسته چه شرایطی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم نگران نباش بدن با بدن خیلی فرق داره من و خالم و زن عموم همه مون پیش یه دکتر رفتیم واسه زن عموم خیلی درد داشته واسه منم معمولی بود ولی خالم میگفت من اصلا حس نکردم دقیقا مثل معاینه و تست پاپ اسمیر که واسه هر کس یه جوره من رفته بودم واسه زایمان اینقدری که از معاینه بد گفته بودن هنوز بهم دست نزده بود من گریه میکردم خدا خیرش بده ماما رو اول آرومم کرد بعد کارشو انجام داد به خدا اصلا احساس نمیکنی فقط باید اروم باشی و شل کنی همین.الانم شما اصلا ذهنتو درگیر درد و اینا نکن با پیشداوری غلط جلو نرو گلم

این نیز بگذرد  
2714

عزیزم من با اینکه آستانه تحمل دردم‌ زیاده خیلی درد کشیدم چون‌ یکی از لوله هام گرفتگی داشت چهار بار مایع تزریق کرد برام تا باز شه. البته بدن با بدن فرق داره. ان شالله که شما درد نداشته باشی فکرش و نکن😊