2726
عنوان

تشخيص جنسيت با سونوي NT

259 بازدید | 18 پست

از اول بارداري خوابالو شدم، از شيريني بدم مياد طوري كه بهش فكر ميكنم حالم خراب ميشه، روي بو خيلي حساس شدم، كلا حالت تهوع و ويار نداشتم گاهي يادم ميره باردارم، موهاي بدنم مثلا ليزر رفته بودم درنميومد و بعد بارداري رشد كرده، صورتم و بدنم ماهاي اول خيلي جوش ميزد باز اين هفته يكم بهتر شدم ، ضربان قلبشم ١٦٤ بود ولي هرچي با دستگاه زد به شكمم تكون بخوره تكون نخورد و گفت نميتونم جنسيتي تشخيص بدم خريدي نكنيد تا غربالگري دوم ١٨ هفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خيلي پسر دوست داشتم  واسه بچه دوم دختر ميخواستم ولي خدا هيچوقت به خواسته ي ما عمل نميكنه هرچي ...

حالا که نگفته چیه بهت.ان شاالله پسر باشم.منم مثل تو دوست داشتم اولی پسر باشه اما نشد

تا خدا نخواد هیچ چیزی اتفاق نمی افته
حالا که نگفته چیه بهت.ان شاالله پسر باشم.منم مثل تو دوست داشتم اولی پسر باشه اما نشد

الان چند سالشه ؟؟ راضي اي؟؟

من روزي كه رفتم و نگفت بهم چيه گفتم حتما دختره 

بعد حس ميكردم ديگه دوسش نخواهم داشت 

يك روز كامل اشك ريختم بيرون پسر بچه ميديدم حسرتش ميموند به دلم 

الان چند سالشه ؟؟ راضي اي؟؟ من روزي كه رفتم و نگفت بهم چيه گفتم حتما دختره  بعد حس ميكردم ديگ ...

هنوز باردارم  ان تی و آنومالی گفت دختر.حالتو میفهمم منم همینطور بودم الان بهترم ولی باز  الانم ی وقتایی دوست دارم پسر باشه و سونو اشتباه کرده باشه

تا خدا نخواد هیچ چیزی اتفاق نمی افته
هنوز باردارم  ان تی و آنومالی گفت دختر.حالتو میفهمم منم همینطور بودم الان بهترم ولی باز  ا ...

منم هي ميگم شايد توي انومالي بگن پسر

بعد ميگم اونجا بهم بگه دختره حالم بدتر از اون روز ميشه

به خودم دلداري ميدم كه دختره بعدا پسر شه خوشحال شم نشه ام ناراحت نشم 

ولي همش ميترسم به دنيا هم بياد بازم از اوردنش ناراحت شم😔

2706