2726
عنوان

گروه مرااقبت های پوستی

133 بازدید | 15 پست

بچه ها جونم من جدیدا خیلی افتادم تو خط مراقبت و این جور مسائل پشت سر هم هم توی یوتیوب فیلم از دستورالعمل های کرم خونگی تونر خونگی و غیره میبینم. خیلی خوب میشه اگه یه گروه هم با هم بزنیم که هرکسی از مراقبتای پوستی خودش بگه و هم اینکه انگیزه بشه واسمون

من الان یه مدته از لایه بردار استفاده می کنم شبها البته دکتر داده واسه لک هام بهتر شدن

کرم دور چشم می زنم آلوئه ورا تقریبا هر روز می زنم به پوستم یه ده دقیقه و یه رب هفته ای یکبار بلک ماسک می زنم - الته تقریبا دو هفته از شروع رسیدگی به پوستم می گذره- پوستم شفافتر شده و لک ها کمرنگ تر- امیدوارم همچنان ادامه بدم این مسیر رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من الان یه مدته از لایه بردار استفاده می کنم شبها البته دکتر داده واسه لک هام بهتر شدن کرم دور چشم ...

من پوستم به الوئه ورا حساسیت داره. چندین سال پیش دو سه بار استفاده می کردم. وقتی استفاده می کردم خوب بودا مثلا هر روز استفاده می کردم اما خدا نکنه قطع می کردم تمااااااااام صورتم مثل کهیر می ریخت بیرون طوری که از شدت درد دست زدن به صورتمم سخت می شد واسم

از  توی یوتیوب یه فیلمی درمورد کرم برنج دیدم. کره ای ها از آب برنج استفاده می کردن. حتی ماسکایی که تو پیجای اینستا درست می کنن هم آب برنه. اما این کرم باید دو تا قاشق برنجو با دو پیمونه آب بزاری بجوشه من بیشتر آب ریختم طوری که برنج له شد. اما دفعه بعد نمی خوام بزارم انقد له شه. بعد آب برنج که کم شد و یه مایع خمیری سفید که شد میگیری از صافی رد می کنی. هی با قاشق یه کم فشار میدی تا همه آبش بیاد تو ظرف بهش آبلیمو و روغن ویتامین e  من فیروز داشتم همونو ریختم و آرد ذرت خیلی کم میریزی توش. هم میزنی تا خوببب مخلوط شه. بعد به پوست که بزنی عین کرمای معمولی جذب میشه صبح ها ازش استفاده می کنم و شبا موقع خواب میزنم بعد چند روز احساس می کنم پوستم روشنتر شده. این کرم رو هم بین 7 تا 10 روز میشه تو یخچال نگه داشت. البته بعضیا الویه ورا هم اضافه می کنن که من چون حساسیت داشتم نکردم

هیچ چیزی مثل روغن خوب برای پوست مفید نیست من خودم یه آقایی رو میشناسم که خودش روغن میسازه

یه روغن ترکیبی برای پوستم خریدم

خیلی خوب جواب داد

البته یه ماسک هم بهم یاد داد که قبل از استفاده از روغن استفاده می کردم

از  توی یوتیوب یه فیلمی درمورد کرم برنج دیدم. کره ای ها از آب برنج استفاده می کردن. حتی ماسکایی ...

اگه بازم تجربه ای داشتی بگو با یه تاپیک دیگه بزن.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2706