2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خود بیمارستان ببین با تامین‌اجتماعی قرارداد دارن یا ن 

بعدم برو دفتر تامین اجتماعی بپرس ببین چقدرشو میدن 

من سمنانم کلا یه خصوصی داریم اونم درصورتی تامین اجتماعی میده ک بیمه تکمیلی باشیم واس اقوام‌منو تا قرون اخر دادن حالا باز باید بری بپرسی

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2714

فکر نکنم زیاد بده بلخره اسمش روش هست خصوصی 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

منم میگم نمیعرضه.مادست وبال مون الان بازشده ولی من چون مخوام طبیعی بیارم مخوام برم دولتی  شوهرم میگم ب پرستارا پول بده بزار هوامو داشته باشن شش تومن بدم خصوصی چخبره

چقد زده؟

برای زایمان طبیعی مبلغ 1/500/000 ریال و برای زایمان سزارین مبلغ 200/000/000 ریال حداکثر تا دو فرزند با ارائه مدارک ذیل قابل پرداخت می باشد.

1.      تصویر کلیه صفحات شناسنامه والدین

2.      تصویر شناسنامه فرزند

3.      خلاصه پرونده ترخیص بیمارستان

من بابام عمل کرد بیمارستان خصوصی بیمه همشو داد ما 500 خرج کردیم زایمانو نمیدونم میتونی از بیمارستانم ...

شاید بیمه تکمیلی بوده تامین اجتماعی همشو نمیده اسمش روش هست بیمارستان خصوصی 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706