1265
1292
عنوان

خانمایی که شوهراشون قرص...‌..

281 بازدید | 16 پست

دوستم متوجه شده شوهرش قرص مصرف میکنه و شدیدا ناراحته از من درخواست کمک کرده ولی من نمیدونم چطور راهنمایش کنم .میگه شوهرش قصدش شدیدا ترک کردنه باید بهش چی بگم الان ؟کسی هست شوهرش قرص متادون یا ب ۲ مصرف کرده باشه یا مصرف کنه؟واکنشتون چی بوده؟میدونم چیه قرصش و چه عوارضی داره .

چطوری ترک کرده؟

اصلا زیر نظر چه کسی باید ترک کنه ؟

یا اصلا قابله ترک کردن هست؟

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،
کسی تجربه ای داره؟

نه ببخشید

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه😔😔😔😔   میشه واسه برآورده شدن آرزوم صلوات بفرستی       خدایا شکرت 😘😘😍😍امروز دو قدم به آرزوم نزدیکتر شدم     .    ممنون به خاطر صلواتهاتتون نی‌نی سایتی‌های گلم😙😙😙😙                                         این نیز بگذرد ...   لالا کن دختر زیبای شبنم ،لالا کن روی زانوی شقایق،بخواب تا رنگ بی مهری نبینی تو بیداریه که تلخ حقایق، تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد و کوچش را ندیدم،حالا من موندم و یه کنج خلوت که از سقفش غریبی چکه کرده،تلاتم های امواج جدایی زده کاشونمو صد تکه کرده، دلم میخواست پس از اون خواب شیرین،دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد،میون قلب متروکم نشونی دیگه از خاطرت پیدا نمیشد،صدام غمگینه از بس گریه کردم ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست نمیپرسه کسی هی درچه حالی،خبر از آشنای تازه ای نیست   ( به پروانه صفت ها گفته بودم که شمعم میل خاموشی من نیست، ) پرنده رو درختم آشیون کن،حالا وقت فراموشی من نیست،تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد کوچش را ندیدم
من متوجه شدم داره میخوره بارها مچش روگرفتم ولی انکارمیکنه 

واقعا؟نه ایشون خودش به خانمش گفته و گفته میخاد بذاره کنار ولی نمیدونن باید پیش کی برن یا اصلا چیکار کنن

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291
عزیزم باید برن کمپ برای ترک بعد از اونم کلاس ها رو برن وگرنه هیچ راهی دیگه نداره نامزد سابق من این م ...

همون کمپ ترک اعتیاد دیگه؟نمیدونید چه مدت طول میکشه؟

ترک که میشه کردولی اول طرف باید اراده خیلی قوی داشته باشه بعدش به کمک کمپ و کلاس ها

دوره درمانش چقدره؟تو خونه نمیتونه اینکار انجام بده؟

دوره درمانش چقدره؟تو خونه نمیتونه اینکار انجام بده؟

نه عزیزم تو خونه از محالاته که انجام بشه اونجا چون دیگه دسترسی شون به همه چی قطع میشه نمیتونن مصرف کنن تو خونه ارکار کنی وقتی که بدنشون بهش نیاز پیدا کنه نمیتونن جلوی خودشون رو بگیرن

1281
20 روزی میشه فک کنم که کمپ نگهشون میداره

اخه خودش به خانمش گفته جایی هست یه شبانه روز نگهش میدارن دارو بهش میدن و بعد میتونه برگرده خونه و تا ۴ الی ۵ روز بعدش شدیدا درد داره و اینا .به نظرتون راست گفته ممکنه اینجوری ترک کنه کسی اخه من هیچ تجربه ای ندارم نمیدونم تایید کنم یا تکذیب

بیچاره دوستم از دیشب فقط داره گریه میکنه روشم نمیشه به خانوادش بگه 

اخه خودش به خانمش گفته جایی هست یه شبانه روز نگهش میدارن دارو بهش میدن و بعد میتونه برگرده خونه و تا ...

اینو مطمعن نیستم ولی میدونم ترک کردن به این سادگی نیست که اون اقا گفتن

1267
بیچاره دوستم از دیشب فقط داره گریه میکنه روشم نمیشه به خانوادش بگه 

من نزدیک 2 سال جنگیدم ولی دیگه کم اورده بودم اخری ها ولش کرده بودم به حال خودش البته نامزد سابقم خیلی عیبا دیگه ام داشت