2733
2739
منم میخوام برم واقعا خیلی دوس دارم یاد بگیرم شما چند وقته رفتی و کجا زندگی میکنید تهران؟

اره عزیزم تهرانم هروز شروع نکردم تازه ثبت نام کردم چند جا رفتم میگف ۸۰۰ تومن دوازده جلسه یا هشت جلسه ولی خانه فرهنگ میرم ۳۶۰ تومن

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!
خیلی خوبه مرسی فداتشم اگه کامل یاد گرفتی خبر بده ببینم تو چه مدت یاد گرفتی 😁

من هفته ای ی بارشو برداشتم س ماه تابستونم پر شه ولی میتونم هفته ای س بار بردارم میشه ی ماه دقیقا

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم تهرانم هروز شروع نکردم تازه ثبت نام کردم چند جا رفتم میگف ۸۰۰ تومن دوازده جلسه یا هشت جلسه ...

اها خیلی هم عالی من ساکن کرجم مرسی که راهنمایی کردی دیگه گولم نمیزنن😌

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2731
من هفته ای ی بارشو برداشتم س ماه تابستونم پر شه ولی میتونم هفته ای س بار بردارم میشه ی ماه دقیقا

خیلی خوبه یعنی توی این یک ماه کامل یاد میگیرم اگه در هفته ۳جلسه برم؟

2738
اها خیلی هم عالی من ساکن کرجم مرسی که راهنمایی کردی دیگه گولم نمیزنن😌

آموزشگاهای کرج تقریبا ماهی ۲۰۰ میگیرن 

۴ جلسه‌ی نیم ساعته 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
مرسی عزیزم😘😘😘

کامل یاد نمیگیری ها 😐😐

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
چرا خوب یعنی در چه حد یاد میگیرم یک ماه رو برم

جلسات اول نتها رو یاد میگیری . طریقه‌ی گرفتن ساز و دست چپ و راستت رو . بعد نحوه‌ی ضربه زدن به گیتار و بعد اسم نتها روی گیتار و نواختنِ نتها ... 

جلسات اول نتها رو یاد میگیری . طریقه‌ی گرفتن ساز و دست چپ و راستت رو . بعد نحوه‌ی ضربه زدن به گیتار ...

شما کامل بلدی 

چرا خوب یعنی در چه حد یاد میگیرم یک ماه رو برم

بعد بستگی به استادت داره هم میتونه بهت ریتم و آکورد یاد بده هم درکنارش یه قطعه که فقط بتونی نتهاش رو روی دسته‌ی گیتار بنوازی

2706