1265
1292
عنوان

شما هم اینجا چیزی باورتون نمیشه‌؟

322 بازدید | 30 پست

سلام خوبین یک عده که سوال دارن اونا هیچی ولی یک عده داستان مینویسن اونا رو اصلا باورم نمیشه. تا هم میام ناراحت یا خوشحال شم از تاپیکی به  خودم میگم کجا معلومه راست بگه یا دروغ 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291

اینجا داستانها رو فقط به عنوان رمان بخون همین و بس

دیروز یه داستان خوندم آخرش به شوخی گفتم عکس

دیدم کلی عکس نتی تحویلم داد😒

منم هیچی نگفتم 

گفتم بزار برای خودش خوش باشه😂😂😂

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه😔😔😔😔   میشه واسه برآورده شدن آرزوم صلوات بفرستی       خدایا شکرت 😘😘😍😍امروز دو قدم به آرزوم نزدیکتر شدم     .    ممنون به خاطر صلواتهاتتون نی‌نی سایتی‌های گلم😙😙😙😙                                         این نیز بگذرد ...   لالا کن دختر زیبای شبنم ،لالا کن روی زانوی شقایق،بخواب تا رنگ بی مهری نبینی تو بیداریه که تلخ حقایق، تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد و کوچش را ندیدم،حالا من موندم و یه کنج خلوت که از سقفش غریبی چکه کرده،تلاتم های امواج جدایی زده کاشونمو صد تکه کرده، دلم میخواست پس از اون خواب شیرین،دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد،میون قلب متروکم نشونی دیگه از خاطرت پیدا نمیشد،صدام غمگینه از بس گریه کردم ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست نمیپرسه کسی هی درچه حالی،خبر از آشنای تازه ای نیست   ( به پروانه صفت ها گفته بودم که شمعم میل خاموشی من نیست، ) پرنده رو درختم آشیون کن،حالا وقت فراموشی من نیست،تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد کوچش را ندیدم
1320

من اصلا حوصله خوندن داستان زندگی رو ندارم  

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

بعد از جریان ثمین و فاخته  ، کلا بی اعتماد شدم 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

خب بعضی تاپیک ها تابلو دروغ هستن، اما بعضی هاشون واقعیتن.در کل زیاد اینجا رو جدی نگیریم بهتره چون متاسفانه کاربرهای خیال پرداز زیاد داره.البته اغلب کاربرها خوب و با فرهنگ هستن اما یه تعداد معدودی هم کاربر پرخاشگر و بی ادب هستن که تاپیک ها رو از مسیر اصلی منحرف میکنن

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.

خب خیلیاش واقعیه خیلیاشم الکی دیگه

من فقط حرصم از اونایی میگیره که اینجا یه نفرو خیلی بزرگ میکنن و شاخش میکنن در حدی که بگه الان شبه میگن چون فلانی گفته پس شبه

این همه اعتماد و جان فشانی برای یه نفرو توی مجازی واقعا برام قابل درک نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1226

خانوما برای تاپیک ‌( سرویس طلام) گزارش میزنید ممنون میشم🙏🙏🙏

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      
من بیشترشو باور میکنم ب جز اون تاپیک ک میگفت بازیگره ازم خواستگاری کرده ....

فکر کنم ماجرای برادر شوهر رو نخوندی.....یعنی دروغ هایی میگفت اون کاربر ....

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.
1290