2737
2734
عنوان

خانم های کرمانی - ازمایش های سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 2663 بازدید | 57 پست
عزیزم میگن طیبی انجام میده .ولی بازم میگن سنش بالا رفته همون که اقاست.خباز زاده هم شنیدم انجام میده ...

اهان ببخشید طیبی😂😂😂فکرکردم نوشتی طبیعی انجام میده همون که سنش بالاست😂😂😂ممنونم ازت💖

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد اینکه هزینه سزارین اختیاری با با دلیل تفاوتش فکنم دو یا سه تومنه بیمارستان خصوص.بازم من شنیدم خو ...

بخدا اینقده درگیرم یعنی سکته میزنم فکرمیکنم ب زایمان طبیعی...یعنی حدودی بیشتر از ۱۰تومن میشه زایمان سزارین اختیاری؟پارسال جاریم سز شد البته اجباری بود ۳تومن خرجش شد همین رفسنجان

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
قربونت عزیزم ایشالله همه چی برامون با ارامش و سلامت پیش بره    

توکل برخدا انشالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم...الان چندوقتته؟

2728
بخدا اینقده درگیرم یعنی سکته میزنم فکرمیکنم ب زایمان طبیعی...یعنی حدودی بیشتر از ۱۰تومن میشه زایمان ...

نه بابا ده تومن چیه .تهران توی هتل بیمارستان گتندی این قیمته .کرمان دیگه اختیاری باشه دلیل نداشته باشی اتاق خصوصی و بیمارستان خصوصی نهایت 7 و نیم

2738
اینجام سزارین اجباری من پریروز ارجمند پرسیدم چهار و پونصده

اجباری فقط مشکل اینجاست چقدر میشه دردسر کشید تا یه دلیل قانع کننده پیداکنی براشون...شما رفسنجانید؟بنظرت اینجا پیدامیشه دکتری که سز اختیاری انجام بده؟

من هفته ی 24 هستم گلم

من ۲۷هفتمه همش میگم هنوز وقت هست بازم ازینور اونور میپرسم ببینم کسی سراغ داره تنبلی میکنم

اجباری فقط مشکل اینجاست چقدر میشه دردسر کشید تا یه دلیل قانع کننده پیداکنی براشون...شما رفسنجانید؟بن ...

من کرمانم عزیزدلم .نمیدونم اره هست به هر حال توی هر شهری باید بگردی بپرسی .حالا اگه من دکتر خوب پیدا کردم کرمان هم بهت خبر میدم توکل به خدا.

من کرمانم عزیزدلم .نمیدونم اره هست به هر حال توی هر شهری باید بگردی بپرسی .حالا اگه من دکتر خوب پیدا ...

ممنونم ازت درخواست دوستیمو قبول کن پیداکردی بهم بگو وگرنه من اخرش از ترس این زایمان طبیعی سکته رو میزنم😭😭

2706