2703
2553
عنوان

نکنه نشه

70 بازدید | 5 پست

بچه ها تو اقدام ب بارداری ام

تازه رفتم آزمایش و تست و قرص های ویتامین eو فولیک اسید و ....بهم داده 

هنوزم جواب آزمایشمو نگرفتم

همش حس ترس دارم میگم نکنه ی وقت باردار نشم

خیلی حالم بده 

عکس بچه میبینم گریه ام میگیره دیوانه شدم

میگم اگه نشه چکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئن باش که میشی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2456

اصلا ازین فکرا منفی ب سرت نزنه😒 میگن از هرچی بترسی و بهش فکر کنی خدایی نکرده سرت میاد 

من 7ماه تو اقدام بودم تازه باردار شدم. شماهم توکلت به خدا🌷

خوشبختی نگاه خداست🙌🏻🌸