1472
1411
عنوان

خیلی داغونم خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 48 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

یعنی ی دفعه ای پاشد گفت برو خونه مامانت شما هم مظلوم از همه چی بی خبر گفتی اخه چرا اونم تهمت زد که تو مرغ و گوشت ها رو میبری خونه مامانت و الان خونه مامانتی؟؟؟؟

یعنی همه ی تقصیر ها گردن شوهرته؟؟؟ شما هیچ کاری نکردی؟؟؟

پس چرا میگه مزاحم من و خانواده م نشو   چکار ب خانوادش داری مگه ؟؟ ینی واقعا  بهت تهمت میز ...

من آخه هر وقت منو از خونه مینداخت بیرون میرفتم خونه مامانشینا، نه بخدا من چیزی از خونه ندزدیدم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
یعنی ی دفعه ای پاشد گفت برو خونه مامانت شما هم مظلوم از همه چی بی خبر گفتی اخه چرا اونم تهمت زد که ت ...

شوهر من از خانوادم بدش میاد، از زمانی که من عقد کردم یه خانمی هستش که به شوهرم میزنگه نمیدونم کیه از خانواده خودمه انگار، همش دروغ به همسرم میگه، مثلا میگه اره مرغ برده داده به خانوادش، ولی در حالی که برادرهای من اصلا احتیاجی خداروشکر ندارن، اینم باور میشه، اونقدر اون زن از خانواده من بد گفته اینم قشنگ باورش شده، اون زنه رو هم نمیدونم کیه، شمارشم ندارم

من آخه هر وقت منو از خونه مینداخت بیرون میرفتم خونه مامانشینا، نه بخدا من چیزی از خونه ندزدیدم

عزیزم اسم دزد رو خودت نذار لطفا

ب چ جراتی از خونه میندازت بیرون ؟ چرا قبول میکنی بری ؟ بگو خودت برو اگه مشکل داری

عزيزم چرا قسم ميخوري

غلط كرده شوهرت 

اون خونه خونه ي توام بوده 

محكم باش ضعف نشون نده 

منتظرشم نباش تازه اگرم اومد براش طاقچه بالا بزار 

چرا منتظري

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  
1449
عزيزم چرا قسم ميخوري غلط كرده شوهرت  اون خونه خونه ي توام بوده  محكم باش ضعف نشون نده&n ...

از خداشه طلاقم بده، میگه بیا مسابقه بزاریم واسه ازدواج کردن ببینیم کی زودتر ازدواج میکنه، واقعا دوسم نداره اصلا 

بچه هم دارین؟

میدونم سخته برات ولی اصلا پیام نده وزنگم نزن

مردا وقتی ببینن بهشون بی توجهی میکنی ذهنشون بیشتر درگیرت میشه وخودشون پاپیش میزارن ولی سراغشونو بگیری فک میکنن خیلی خواستتنین و خیالشون از بابت راحته 

بااین ابروریزی جلو خانوادت اصلا به ذهنتم راه نده که خودت سراغشو بگیری 

از خداشه طلاقم بده، میگه بیا مسابقه بزاریم واسه ازدواج کردن ببینیم کی زودتر ازدواج میکنه، واقعا دوسم ...

خاک برسرش باااین حرف زدش اه.چندسالشه؟

دوستای عزیزم برای حاجت رواییم لطفا یه صلوات بفرستین 😘😘😘
بچه هم دارین؟ میدونم سخته برات ولی اصلا پیام نده وزنگم نزن مردا وقتی ببینن بهشون بی توجهی میکنی ذه ...

شمارمو بلاک کرده خیلی ها انگار دوست دخترشم، شوهرم خیلی خیلی مغروره، مطمئنم اصلا براش مهم نیست که چرا من نمیزنگم بهش، البته گفتم که شمارمم بلاکه 

1476

[QUOTE=93938469]شوهر من از خانوادم بدش میاد، از زمانی که من عقد کردم یه خانمی هستش که به شوهرم میزنگه نمیدونم کیه از ...[/QUOT

اگه ب زندگیت برگشتی و خواستی ادامه بدی همه چیزو پس ی کار باید بکنی جلب اعتماد همسرت ک ماهی یا دو ماه ی بار بری خونه مادرت یا با خود شوهرت بری یا رفتی سعی کنی ببینه ک چیزی با خودت نمیبری درست میشه و دوم اینکه میگی ی خانمی زنگ میزنه 

شمارشو پیدا کن ببین کی اگر شماره ای چیزی نبود بدون شوهرت الکی داره تهمت میزنه تا یا امتحانت کنه یا بهت شک داره و داره از زبون آدم دیگه میگه

[QUOTE=93938469]شوهر من از خانوادم بدش میاد، از زمانی که من عقد کردم یه خانمی هستش که به شوهرم میزنگ ...

من پدر و مادرم فوت شدن، سه تا برادر دارم، من برادرام اجازه ندارن بیان خونم و منم اجازه ندارم برم خونشون

من پدر و مادرم فوت شدن، سه تا برادر دارم، من برادرام اجازه ندارن بیان خونم و منم اجازه ندارم برم خون ...

خب پس کلا نرو هیچوقت رفتنی با شوهرت برو 

پس چجوری شوهرت میگه مرغ میبری براشون ؟؟؟؟ تا الان مگه یواشکی رفتی؟؟؟

خب پس کلا نرو هیچوقت رفتنی با شوهرت برو  پس چجوری شوهرت میگه مرغ میبری براشون ؟؟؟؟ تا الان مگه ...

به خاک مامان بابام نه، اون زنه بهش الگی گفته، بعدشم اون زنه هزار بار به همسرم گفته که اول و آخر اینو طلاق میدی

از خداشه طلاقم بده، میگه بیا مسابقه بزاریم واسه ازدواج کردن ببینیم کی زودتر ازدواج میکنه، واقعا دوسم ...

گوه اضافه میخوره 

هروقت اینجور گفت بگو مهریمو بده بعد برو هر غلطی میکنی بکن و بعدم خبر خواستگارام به گوشت خواهند رسید،تواین دور زمونه مطلقه ها بیشتر خواستگار دارن تا مجردا

1450