2058
2061
عنوان

خیلی داغونم خیلی

1071 بازدید | 48 پست

بچه ها چند روزه شوهرم منو از خونه انداخته بیرون و لباس هامم برام آورد و جلو در خونه داد و بیداد کرد که مزاحم خودم و خانوادم نشید وگرنه میام آبروتون رو می برم، بعدشم رفت و برادرم بهش زنگ زد و با هم فحش و فحش کاری کردن، حالا نه از خودش خبری هست نه از خانوادش اصلا، حالم خیلی خیلی بده خیلی

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059

سراینکه میگه خانوادت دخالت میکنن در حالی که به خدا کاری ندارن اصلا، سر اینکه میگه دزدی، میگه برنج روغن مرغ تموم میشه میبری میدی به خانوادت و این جور چیزا

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2050
سراینکه میگه خانوادت دخالت میکنن در حالی که به خدا کاری ندارن اصلا، سر اینکه میگه دزدی، میگه برنج رو ...

وای یا خدا ولش کن اصلا بهش فکر نکن معلومه ادم بدیه

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

عزیزم میدونم الان چقدر حالت بده.شیطونه میگه مهریتو بذاری اجرا ها.چقدر بعضی از مردا وقیح و پررو شدن اه

مشکل اصلیتون چیه اخه؟

جمله"هر کس میتواند هر عقیده ای داشته باشد"در ظاهر زیباست،اما در باطن تنبلانه ترین سخن ممکن است،باطن جمله این است که هر کس میتواند حتی در جهل خود باقی بماند وهیچ تلاشی برای یافتن مسیر حق پیدا نکند،،مگر قبول نداریم که مسیر حق فقط یکی است؟✅یه ایرانی اصیل،برای دشمنه کشورش(امریکا و صهیونیست و صعودی و فرانسه و...)یقه جر نمیده،اگر جر داد دیگه دم از تمدن ایرانی نمیزنه و هیس میشه🤫امضام درباره عشاق امریکا و جان بر کفان صهیونیست و اون گروهی که خودشون میدونن کیارو میگم،(اره خود شما😉✌) بود که گویا تشنج کردن و رعشه کنان رفتن به نی نی یار گفتن هر شب سه دور تب و لرز میگیرن و شکایت کردن که پاکش کنم🤷‍♀️در حقارت دشمن ما همین بس که از قلم ما هم میترسند😊✌همه میگن کاش جلوی کرونا رو از اول از چین گرفته بودن تا وارد ایران نشه،حالا فهمیدید مدافعان حرم چرا جلوی داعشو از عراق و سوریه گرفتن؟😔 شستشوی مغزی یعنی چی؟یعنی وقتی میگی:ترامپ خودش گفته امریکا ۴۵ میلیون فقیر و گرسنه داره که نان شب ندارن!وقتی که میگی آمریکا بیشترین زندانی دنیا و بیش از ۵۰۰ هزار بی خانمان داره!میگه دروغه!!یا میگه خب جمعیتش زیاده دیگه!!بایدم داشته باشهمیگی آمریکا،سوئد،انگلستان و همین کشورهای اروپایی رکورددار تجاوز به زنان و قتل اند،میگه نه ایران از همه بدبخت تره!!لینک میدی که انگلستان رکورددار اسیدپاشی در جهانه و فقط در یک سال ۵۰۰ اسیدپاشی داشته میگه خب اسیدپاشی داریم تا اسیدپاشی!! (شستشوی مغزی یعنی خودباختگی و خودتحقیری ملی،یعنی همش بگی ایران سیاه و بدبخته و همه جهان گل و بلبل!یعنی خودفریبی،یعنی تعصب بر جهل،یعنی نادانسته سرباز و مزدور دشمن و وطن فروشه کشور بودن)

خانوم عزیز شما کارمندی یعنی یک زن مستقل  برو از نو شروع کن ب تیپ قیافه ات برس زندگی جدیدی شروع کن.

برای یک شوهر ظالم اینقد خودت داغون نکن فک کن بازم ادامه دادی آخرش ک چی افسرده داغون میشه 

ما فقط یکبار حق زندگی داریم این آرامش از خودت نگیر

1718