1147
1273
عنوان

خیلی داغونم خیلی

887 بازدید | 48 پست

بچه ها چند روزه شوهرم منو از خونه انداخته بیرون و لباس هامم برام آورد و جلو در خونه داد و بیداد کرد که مزاحم خودم و خانوادم نشید وگرنه میام آبروتون رو می برم، بعدشم رفت و برادرم بهش زنگ زد و با هم فحش و فحش کاری کردن، حالا نه از خودش خبری هست نه از خانوادش اصلا، حالم خیلی خیلی بده خیلی

مادرم، بگو چگونه صدایت کنم که برگردی!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

عزیزم خیلی متاسفم ولی مشکل اصلیتون چیه چند سال  ازدواج کردین

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد  تا قیامت دل من.....چیه منتظری بگم دل من گریه میخواد نه آقا از این خبرا نیست من دیگه نه دلی دارم نه اشکی😊😊😊
1291

سراینکه میگه خانوادت دخالت میکنن در حالی که به خدا کاری ندارن اصلا، سر اینکه میگه دزدی، میگه برنج روغن مرغ تموم میشه میبری میدی به خانوادت و این جور چیزا

مادرم، بگو چگونه صدایت کنم که برگردی!
1320
سراینکه میگه خانوادت دخالت میکنن در حالی که به خدا کاری ندارن اصلا، سر اینکه میگه دزدی، میگه برنج رو ...

وای یا خدا ولش کن اصلا بهش فکر نکن معلومه ادم بدیه

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
 عکس پروفایلتو دوس😍

قربااااااانت😍😍😍

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد  تا قیامت دل من.....چیه منتظری بگم دل من گریه میخواد نه آقا از این خبرا نیست من دیگه نه دلی دارم نه اشکی😊😊😊
1308

خانوم عزیز شما کارمندی یعنی یک زن مستقل  برو از نو شروع کن ب تیپ قیافه ات برس زندگی جدیدی شروع کن.

برای یک شوهر ظالم اینقد خودت داغون نکن فک کن بازم ادامه دادی آخرش ک چی افسرده داغون میشه 

ما فقط یکبار حق زندگی داریم این آرامش از خودت نگیر

1311