1735
1804
عنوان

خیلی داغونم خیلی

1044 بازدید | 48 پست

بچه ها چند روزه شوهرم منو از خونه انداخته بیرون و لباس هامم برام آورد و جلو در خونه داد و بیداد کرد که مزاحم خودم و خانوادم نشید وگرنه میام آبروتون رو می برم، بعدشم رفت و برادرم بهش زنگ زد و با هم فحش و فحش کاری کردن، حالا نه از خودش خبری هست نه از خانوادش اصلا، حالم خیلی خیلی بده خیلی

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805

سراینکه میگه خانوادت دخالت میکنن در حالی که به خدا کاری ندارن اصلا، سر اینکه میگه دزدی، میگه برنج روغن مرغ تموم میشه میبری میدی به خانوادت و این جور چیزا

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
1771
سراینکه میگه خانوادت دخالت میکنن در حالی که به خدا کاری ندارن اصلا، سر اینکه میگه دزدی، میگه برنج رو ...

وای یا خدا ولش کن اصلا بهش فکر نکن معلومه ادم بدیه

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

عزیزم میدونم الان چقدر حالت بده.شیطونه میگه مهریتو بذاری اجرا ها.چقدر بعضی از مردا وقیح و پررو شدن اه

مشکل اصلیتون چیه اخه؟

رئیس جمهور من آن روحانی است...که به جای قرنطینه،به بیماران کرونایی در بیمارستان خدمت کرد و بعد از شنیدن خبر فوت همسر و فرزندش در خفا اشک ریخت تا روحیه جهادگران بهم نریزه...یادمون میمونه چه کسانی مردونه ایستادن........همه میگن کاش جلوی کرونا رو از اول از چین گرفته بودن تا وارد ایران نشه،حالا فهمیدید مدافعان حرم چرا جلوی داعشو از عراق و سوریه گرفتن؟😔😔😔میدونید شستشوی مغزی یعنی چی؟یعنی وقتی به طرف میگی:ترامپ خودش گفته امریکا ۴۵ میلیون فقیر و گرسنه داره که نان شب ندارن!وقتی که میگی آمریکا بیشترین زندانی دنیا و بیش از ۵۰۰ هزار بی خانمان داره!میگه دروغه!!!یا میگه خب جمعیتش زیاده دیگه!!!بایدم داشته باشهمیگی استرالیا ۵۰۰۰ شترو قتل عام کرده !میگه حتما یه دلیلی داشته اونا بدون فکر کاری نمیکنن!!!!!  میگی آمریکا،سوئد،انگلستان و همین کشورهای اروپایی رکورددار تجاوز به زنان و قتل اند،میگه نه ایران از همه بدبخت تره!!!!!لینک میدی که انگلستان رکورددار اسیدپاشی در جهانه و فقط در یک سال ۵۰۰ اسیدپاشی داشته در صورتی که توی ایران از سال ۸۴ تا همین الان کمتر از این مورد اسیدپاشی داشتیم!میگه خب اسیدپاشی داریم تا اسیدپاشی!!!!! **** (شستشوی مغزی یعنی خودباختگی و خودتحقیری ملی،یعنی همش بگی ایران سیاه و بدبخته و همه جهان گل و بلبل!یعنی خودفریبی،یعنی تعصب بر جهل،یعنی نادانسته سرباز و مزدور دشمن بودن و وطن فروشه کشور بودن)
1794

خانوم عزیز شما کارمندی یعنی یک زن مستقل  برو از نو شروع کن ب تیپ قیافه ات برس زندگی جدیدی شروع کن.

برای یک شوهر ظالم اینقد خودت داغون نکن فک کن بازم ادامه دادی آخرش ک چی افسرده داغون میشه 

ما فقط یکبار حق زندگی داریم این آرامش از خودت نگیر

1651