2726
خانما با عرض پوزش میشه بپرسم شما دوران بارداری تا آخر از توالت ایرانی استفاده میکردین؟ من خیلی به کم ...

بهتره از فرنگی استفاده کنی 

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا یعنی برای منم اینجوری میشه؟! نمی ترسیدی؟ چجوری خودتو آروم میکردی؟

خیر سرم رفتم بودم مهمونی یهو مث شیر اب باز شد بدو بدو زنگ زدم شوهرم رفتیم بیمارستان خیلی منو ترسوند یبار گفتن مرده یبار نه قلب ندار بعد گفتن نمیمونه بعد ۳روز مرخص شدم پدرم در اومد

2728
خیر سرم رفتم بودم مهمونی یهو مث شیر اب باز شد بدو بدو زنگ زدم شوهرم رفتیم بیمارستان خیلی منو ترسوند ...

وای چقدر سخت 

وسط مهمونی شوک بزرگیه

من تو خونه خودم تو اتاق خواب خرابکاری کردم

از شوهرم خجالت کشیدمااااااا سریع جمع و جور کرد رفتیم دکتر 

همش میگم یعنی میشه منم مادر شم؟یعنی میشه تو این خونه صدای گریه و خنده بچه بپیچه؟یعنی میشه هرروز بوی بچه استشمام کنم؟ 😭😭😭😭😭

من هماتوم داشتم الان دخترم شش ماهشه 

دوست زن داداشم تمام مدت بارداری تا پنج شش ماهگی لکه بینی و خونریزی داشت ،استراحت مطلق بود ،هر روز امپول پروژسترون میزد تا پنج شش ماهگی که جنین بزرگتر شد خونریزی قطع شد الان دو قلو هاش دو ماهه هستن 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
فدات انشاالله ک ب سلامتی دنیا میاد  واسه منم دعا کن زوده زود مامان بشم

عزیزمی 

ان شاء الله بزودی به خواسته دلت برسی دوست مهربونم 

ممنونم که تو دعاهات منو هم یاد میکنی 

من هماتوم داشتم الان دخترم شش ماهشه  دوست زن داداشم تمام مدت بارداری تا پنج شش ماهگی لکه بینی ...

وای چه قدر دلگرم میشم اینارو میخونم 

من بدبختیم اینه سونوگرافه گفت هماتومت وسیعه😭😭😭 حتی اندازه نداد بفهمم چقدره

یعنی اوضام خیلی خطریه؟!😭

ببخشید همش میپرسم  لخته چقدری و چه رنگی بود ؟! منم همون جمعه که خونریزیم شروع شده بود یه لخته ...

نه عزیزم اشکال نداره هرچی خواستی بپرس دقیقا برا منم یکمدکوچکتر کف بود قرمز تیره مایل به قهویی بود

توروخدا هر نکته ریز و به ظاهر ساده ای به نظرتون میرسه بهم بگید 

من از ده روز پیش حمومام رو هفته ای یبار کردم و کوتاه

الان تو این ده روز یبار رفتم حموم

خیلی سختمه اینجوری زندگی کردن ولی دارم جون میدم واسه بچه 😭😭😭😭

من ده روز پیش دچار خونریزی شدید شدن رفتم سونو جنین سالم بود ، از فرداش افتادم به لکه بینی تا به الان ...

من یه بارخیلی خونریزی داشتم که حتی فکرکردم اشتباه کردم که فکرکردم باردارم امابعدخوب شدم اون زمان هفته پنجمم بودبعدهی بعضی وقتهالکه بینی داشتم تاتقریباماه هشتم که نی نی بدنیااومد

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
بله زیاد دیدم،جاری خودم،عروس دایی شوهرم بیچاره تمام نه ماه پریود بود،بچه ها شونم سالم،بیشتر نوزاد پس ...

پس چرا همه میترسونن میگن واااااای نشستی تو خونه؟!؟ بازم برو دکتر ؟وای این دارو به درد بخور نیست که؟وای وای عمرا با وجود خونریزی بچه بمونه

خدایا منو نجات بده 😭😭😭😭

2706