2726
من تا ماه پنج خونریزی شدید و ضعیف و لکه بینی داشتم دیگه عادت کرده بودم بچمم سالم اومد

توروخدا راست میگی؟

مگه میشه اخه؟!

پس چرا تو نی نی سایت همش میگن لکه بینی خیلی خطرناکه ؟؟

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
الهییییی دورت بگردم ، میدونم چی کشیدی😭 یعنی منم امیدوار باشم؟ من الان ده روزه هم استراحت مطلقم هم ...

اره عزیزم دختر عمه ی منم استراحت مطلق  فقط واسه دستشویی از فرنگی استفاده کن،منم استراحت مطلق بودم جفتمم پایین بود ولی اصن رعایت نمیکردم صبح تا شب سرپا بودم بچه کوچیکم داشتم،،فقط خدا ،گر نگهداره من آن است ک شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ده روز پیش دچار خونریزی شدید شدن رفتم سونو جنین سالم بود ، از فرداش افتادم به لکه بینی تا به الان ...

سلام عزیزم

خداروشکر ک نی نی تون سالم بوده

میتونم بپرسم شما بعد چند بار اقدام باردارشدی

میشه کمکم کنی

نمیدونم یهو افتادم رو لکه بینی...خون قهوه ای ازم خارج میشد دکتر گفت مثل کسی که بالا پشت بومه و یه هو ...

برای من روز اول شیر آب انگار باز کرده بودن

خون قرمز روشن با لخته 

خیلیییییی عجیب بود بخدا انقدر گریه کردم

ولی سونوگرافی گفت سالمه

همش حالم بده😭😭😭😭

2728
هفته پیش جمعه صبح خونریزی وحشتناک داشتم با لخته گفتم تمومه اما سونو گفت کاملا سالمه فرداش یه سونوگ ...

انشاالله که بچه ات صحیح و سالم میاد بغلت عزیزم.فقط باید استراحت کنی و شیاف استفاده کنی. 

توروخدا راست میگی؟ مگه میشه اخه؟! پس چرا تو نی نی سایت همش میگن لکه بینی خیلی خطرناکه ؟؟

خطر ناک که هست شیافتو مصرف کن استراحت کن حتی یک کیلو بار هم بلند نکن. من البته با این اوضام تنها از شهرستان تا تهران رانندگی میکردم برم خونه بابام  خداروشکر هیچ چی نشد

اره عزیزم دختر عمه ی منم استراحت مطلق  فقط واسه دستشویی از فرنگی استفاده کن،منم استراحت مطلق بو ...

منم فقط از توالت فرنگی دارم استفاده میکنم با شیاف

که البته تازگی دکترم قرص خوراکیشو بهم داده

ولی هر لحظه دارم لباس زیرمو چک میکنم 😭😭😭😭

خطر ناک که هست شیافتو مصرف کن استراحت کن حتی یک کیلو بار هم بلند نکن. من البته با این اوضام تنها از ...

خیلی دارم رعایت میکنم 

همسرمم خیلی کمک حالمه

تو طول روز کلا استراحتم

عصر تا شب در حد استراحت نسبی با رعایت تام

دکترم سه روز پیش که رفتم پیشش گفت استراحت مطلق نیاز نیست نسبی کافیه 

ولی من بارم میترسم

سلام عزیزم خداروشکر ک نی نی تون سالم بوده میتونم بپرسم شما بعد چند بار اقدام باردارشدی میشه کمکم ...

عزیزی 

ببخشید الان دیدمتون

من بعد از سه ماه اقدام باردار شدم

التماس دعا دارم ازت 

من هماتوم پشت جفت داشتم اخرین دفعه ی لخته بزرگ دفع شد خیلی ترسیدم اون موقش تعطیل بود بعد یکی دو روز ...

ببخشید همش میپرسم 

لخته چقدری و چه رنگی بود ؟!

منم همون جمعه که خونریزیم شروع شده بود یه لخته بزرگ اندازه کف دست رنگ خون تیره دیدم قلبم وایساد

ولی همچنان جنین سالم بود 

آخه مگه میشه؟

میگم نکنه سونوگرافه اشتباه کرده؟؟😭😭😭😭😭

2706