2726
عنوان

بیاید ببینم تو کل روز برای خودتون چه کارهایی انجام میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 55 پست

صب تا عصر تنهام

صبونه دلخواه خودمو درست ميكنم

روزي نيم ساعت ميرقصم

نهار هرچي هوس كنم درست ميكنم

روزي١ساعت پياده روي ميكنم

عصر قبل اومدن همسرم حتما ارايش ميكنم لباسمو عوض ميكنم

فيلمايي كه دوس دارمو تماشا ميكنم

خباصه خوش ميگذرونم به خودم😁

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی ۲۰مین کتاب میخونم

۲ساعت وب گردی

۱ساعت سایت

۱ساعت کتاب خوندن برای بچه هام+کاردستی+بازی+کارهای هنریه دستی آسون

۳۰مین رقص و ورزش و دیوونه بازی با بچه هام 

شبها۲ساعت دور دور و بازار

باقی روز اشپزی سرویس دهی تمیزکاری نصفه نیمه😢

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728

رقص و موسیقی

استحمام رسیدگی به پوست و ناخن و چشم و ابرو

رسیدگی به روح و روان

خواب مناسب

تغذیه درست

مطالعه

البته بعضیاش هر روزه نیست

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

یکساعت ونیم پیاده روی ،حمام، رسیدگی به پوست پاودست وموقع اشپزی اهنگ گوش میدم بادخترم محله ی گل وبلبل نگاه می کنم خلاصه صبح کارام رومی کنم عصرفقط خانواده وکارای خودم

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
میگم بچه ها دقت میکنید ادم هر چی فک میکنه میبینه کار زیادی برا خودش نمیکنه مثلا اینکه خونه تمیز میکن ...

من وقت نمیکنم از دست بچه هام. تازه پاشدم چای دم کردم و توسکوت کتاب خوندم تاشوهرو بچه ها خوابن🤪😑

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من وقت نمیکنم از دست بچه هام. تازه پاشدم چای دم کردم و توسکوت کتاب خوندم تاشوهرو بچه ها خوابن🤪😑

راستی ماسک خیارم گذاشتم صورتم تازه😄

بنده از ۷ بیدارم پای کار های خودم تا فسقلی بیدار نشده چون دیگه تموم ..البته ویس های انگیزشی هم ی ریز ...

ویس از کجا؟لینک بده اگر داری❤

2706