1147
1273

یک گروه نظم و برنامه ریزی داریم و کانال هرکس خواست بیاد

/t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

هفته ای سه روز میرم باشگاه خیلی اهل آرایش نیستم روزی یه بار میرم گردش دوری جنگلی چیزی کتاب میخونم اینترنت گشت میزنم

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
من باید برم حموم واجبه 😂😃😄😅😆

ای شیطون😂😂😂

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهمصل علــيمحمّـــدو آل محمّـــد   خدایا خودت مواظب نی نیمون باش و صحیح و سالم بهمون برسونش❤❤

بچه داری دستشویی نمیتونم برم به خودم برسم 😐

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

هر روز طبق عادت کل خونرو تمیز میکنم ناهار و شام و میپزم .روزی یه ساعت با مادرشوهرم میرم پیاده روی. خیلی وقت کنن کتابم میخونم

حتما بخونید سرنوشت خیلیا میتونه باشه.من کلا از نظر اعتقاد و دین و حجاب صفر بودم..۱۹ سالگی ازدواج کردم 👰خانواده همسر و همسر بدی داشتم🧟‍♀️ هر روز کتک 🤦‍♀️تهمت 🤷‍♀️و اعتیاد و خانم بازی💏 و مشکلات جنسی و تحمل میکردم.استانه ۲۳ سالگی جدا شدم🙍‍♀️ و به آغوش امن خانوادم رفتم👨‍👩‍👧‍👦جوونیم تباه شد وکوله باری از غصه🥺 و گریه😭 و دلتنگی😞 و زخم روحی 🥵و تهمت😱 باهام اومد .مامان بابای گلم حمایت کردن ادامه تحصیل دادم👩‍🎓 تا کارشناسیمو گرفتم👩‍🎤. و با یه گل پسر خوب آشنا شده بودم👨‍💼 که عاشقش بودم .اما اون مجرد بود و خانوادش مخالف ازدواجمون.بعد یه مدت بیماری زنانگی سختی گرفتم که قرار شد رحمم و در بیارن و دیگه نینی نداشته باشم 🤦‍♀️و داغ مادر شدن رو دلم بمونه.اما همسرم👨‍💼 اون موقع پا به پام میومد دنبال درمان👩‍⚕️ و میگفت من یکی از شرایط ازدواجم نداشتن بچه👼 است.چون از بچه بدم میاد.البته دروغ میگفتاااا.یهو دلم خواست عوض شم.دلم آغوش خدارو میخواست کلا دختر با حجاب 🧕و خدا دوستی شدم و تغییرات بزرگی کردم . کاملا یهویی علایم بیماری کلا از بدنم رفت و هیچ مشکلی تو بدنم دیده نشد خونریزم قطع شد و خیلی سرحال بلند شدم. بعد از ۲ سال شروع کردم به چهله زیارت عاشورا حق شناس و خوندن واسه رسیدن به عشقم👨‍💼.اون از لحاظ چهره و تحصیلات👨‍🏫 و ثروت🏘 و اندام و خانووده کلا از من چندین پله بالاتر بود. اما ازون جایی که قدرت خدا از همه بیشتره وسطای چهله خانوادش با رضایت کامل اومدن جلو. 👰👰💏الان سالهاست عاشقانه در کنار هم زندگی میکنیم و هردومون خیلی معتقد و خدا دوستیم . خدا یه نینی🤰 خیلی خوشگلم بهم هدیه کرده🤱👼 و خانواده شوهرم عاشقمن. این داستان واقعی زندگیمه و واسه من با همه سختیا یه معجزس. اگه دنبال معجزه ای توام برو دنبال خدا .خد ایی که همین نزدیکیست
1315

چه سوال خوبی.خیلیامون تو زندگی روزمره خودمونو گم کردیم.من آهنگ پلی میکنم میرقصم و حدااقل یک ساعت از زندگیم میگم بیخیال هرچی کار نکردست و میشینم توحیاط خلوت میکنم تاآروم بشم.یا بیخیال دراز میکشمو فکرمیکنم

دردم از یار است و درمان نیز هم

میگم بچه ها دقت میکنید ادم هر چی فک میکنه میبینه کار زیادی برا خودش نمیکنه مثلا اینکه خونه تمیز میکنم یا شام‌میزارم که برای خودمون نیست . کاری که مختص خودمون باشه زیاد نمیکنیم. خودمونو چرا داریم فراموش میکنیم

هر روز عصر قبل اومدن شوهرم میرم حموم ارایش میکم لباس خوب میپوشم , حالم خوب باشه اهنگ میذارم برا خودم میرقصم , درمورد خوردنیا شوخی ندارم و عاشق غذا خوردنم و به هیچ عنوان اهل رژیم نیستم ولی آنچنان چاق هم نیستم , بیشتر وقتا با آب بازی تو حیاط و آب دادن گل هام حالم خوب میشه  

1226

صب تا عصر تنهام

صبونه دلخواه خودمو درست ميكنم

روزي نيم ساعت ميرقصم

نهار هرچي هوس كنم درست ميكنم

روزي١ساعت پياده روي ميكنم

عصر قبل اومدن همسرم حتما ارايش ميكنم لباسمو عوض ميكنم

فيلمايي كه دوس دارمو تماشا ميكنم

خباصه خوش ميگذرونم به خودم😁

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

روزی ۲۰مین کتاب میخونم

۲ساعت وب گردی

۱ساعت سایت

۱ساعت کتاب خوندن برای بچه هام+کاردستی+بازی+کارهای هنریه دستی آسون

۳۰مین رقص و ورزش و دیوونه بازی با بچه هام 

شبها۲ساعت دور دور و بازار

باقی روز اشپزی سرویس دهی تمیزکاری نصفه نیمه😢

رقص و موسیقی

استحمام رسیدگی به پوست و ناخن و چشم و ابرو

رسیدگی به روح و روان

خواب مناسب

تغذیه درست

مطالعه

البته بعضیاش هر روزه نیست

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
1280