2726
عنوان

کیا تو مقدمات و تدارکات عروسی هستن بیاین به هم جاهای خوب و معرفی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم ازت،شما خودت عروس خانم رهبر بودی؟

نه چون خالم آرایشگربوددیگه نرفتم پیش خانم رهبرولی کاراشون رودنبال میکردم خیلی کارشون خوبه

اگه بازهم راهنمایی خواستی درخدمتم⁦❤️⁩

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
2728

منو خواهرم عقد و عروسیامونو رفتیم ی ارایشگاه خیلی کارشون خوبه هزینه هاشم خیلی خیلی مناسبه نسبت به جاهای دیگه اخلاقشونم ک حرف نداشت 

ارایشگاه ارکیده تو میدون هلال احمر 

تالار عروسیمم ارمادا بود خیلی شیکو بی نظیره غذا اینا عالی ولی الان بخوای ی عروسی بگیری اونجا ورشکست میشی😐😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
همش باقرض بودخانومی من خودم موافق عروسی نگرفتن بودم ولی جفتمون بچه اول خانواده بودیم وخانواده قبول ...

منم دختر اول خانواده هستم اما چون شوهرم نداشت و پدرشوهرمم کمکی نکرد بدون عروسی میریم سر زندگیمون

سعی میکنیم زیاد نشه هزینه ها

آخه همین کرایه لباس عروس و تاج و دسته گل و ارایشگاه و اتلیه خودش یه مقوله است

پذیرایی و شام و تالارم یه پروسه دیگه

منم خیلی دلم میخواست مثل هر دختری لباس سفید بپوشم اما قسمت نمیشه

بی خیال

منم دختر اول خانواده هستم اما چون شوهرم نداشت و پدرشوهرمم کمکی نکرد بدون عروسی میریم سر زندگیمون

منم خانواده شوهرم نداشت اما من برام مهم بود عروسی بخاطره همین با شوهرم دوتایی عروسی گرفتیم ما اهوازیم عروسیم ابان ماه بود حدود 50 تومن شد

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
2706