2726
عنوان

فک میکنم باعث تمام مشکلاتم شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 71 پست

من همسرم بد غذاس هرچیزی نمیخوره فقط بعضی از غذاهارو میخوره ولی همونایی که من درست میکنمم خیلی دوس داره و همه جا ازم تعریف میکنه

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
الان میگن برو پیش مشاور یا یکی پیدا میشه میگه مشکل از خودته🤣🤣ولی من میگم مردا کلا رو مخن خدا شاهده ...

همیشه باید بگن مشکل از شوهره و همه سر و ته یه کرباسن و تف و ...؟!!

وقتی کسی راهنمایی میخواد باید درست راهنمایی کرد. مگه زنا همه مثل همن که مردا باشن؟ زن خوش اخلاق و بد اخلاق و فضول و اخمو و مهربون و ولخرج و خسیس و قدردان و طلبکار و ...

میگه چرا بچه هام به باباشون رفتن اون زشته، آخه این مشکله؟!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=] روابط زناشویی تون اوکی هست ؟شاید از یه جایی دلگیره! بهش نمیرسی یا خودت یه مدت غر زدی داره ا ...

من که متوجه نشدم اخرش شوهرت چی کار کرده خوب اون چکار کنه که بچه هاش دختر نشدن یا شبیه خودشن فکر کنم خوشی زده زیر دلت زندگی بعضی هار و ندیدی اینطوری میگی

من همسرم بد غذاس هرچیزی نمیخوره فقط بعضی از غذاهارو میخوره ولی همونایی که من درست میکنمم خیلی دوس دا ...

فکر کنم تاپیک اشتباه پست گذاشتین

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
فکر کنم تاپیک اشتباه پست گذاشتین

نه در جواب یه دوست عزیز بود که گفت هر چی جلو همسرم میزارم میگه بد نیس  

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
عزیزم همون که میخواستم خدا بهم داد دختر میخواستم ولی شبیه باباش شده باباش خوشگل نیست دختر منم زشت ...

عزیزم شما باید حتما برید پیشه روان شناس و مشاور!

شما که اینقدر به قیافه اهمیت میدید و فکرای الکی تو سرتون پر شده ، دچار وسواس فکری شدید!

خدا اون بچه رو این شکلی آفریده و شاید یه روز اون چهره مد بشه!

این طرز فکرتون قطعا رو روحیه اون بچه بیگناه هم تاثیر بد میذاره!

بچه قطعا به پدر و مادرش میره و شما روز اول باید با بردپیت ازدواج می کردید!

این که همسرتون داره تحمل میکنه شمارو دلیل بر این نیست که اون مقصره!

شما نیاز به درمان دارید!

این انرژی منفی که راجع بهش حرف میزنید از مغزتون میاد و تا درمان نشید مشکل حل نمیشه!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
من که متوجه نشدم اخرش شوهرت چی کار کرده خوب اون چکار کنه که بچه هاش دختر نشدن یا شبیه خودشن فکر کنم ...

کاملا موافق!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
کجا برم  وقتی همسرم باهام همکاری نمیکنه

مشاوره برو واسه بازسازی خودت..احتیاجی ب همسرت نداری ک وقتی بخوای خودتو بسازی..یوگاهم ک کلا شوهرت نمیتونه بیاد..بهونه نیار فقط کافیه بخوای خودتو شاد کنی باهرچیزی میشه

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
نه در جواب یه دوست عزیز بود که گفت هر چی جلو همسرم میزارم میگه بد نیس    

اهان 😂 ریپلای نداشت اشتباه فکر کردم 😁😁😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام